• <
gryfia_70lat

Już we wrześniu Szczecin będzie stolicą bałtyckich portów

ew

17.07.2018 10:00 Źródło: port.szczecin.pl
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Już we wrześniu Szczecin będzie stolicą bałtyckich portów

Partnerzy portalu

Już we wrześniu Szczecin będzie stolicą bałtyckich portów - GospodarkaMorska.pl

Jeszcze mamy w pamięci czerwcowe Światowe Dni Morza, a już niebawem w Szczecinie kolejne ważne morskie wydarzenie. W dniach 5-7 września br. nasze miasto gościć będzie reprezentantów portów bałtyckich, bowiem najbliższa edycja międzynarodowej konferencji Baltic Ports Conference odbędzie się właśnie w Szczecinie.

Wybór Szczecina na miejsce konferencji poświęconej portom rejonu Morza Bałtyckiego świadczy o rosnącym znaczeniu gospodarczym zespołu portowego Szczecin-Świnoujście. Warto podkreślić, że w okresie jesiennym 2018 roku będzie to najważniejsze wydarzenie branżowe naszego regionu.

Baltic Ports Conference jest najważniejszym corocznym wydarzeniem Organizacji Portów Bałtyckich. W jego trakcie uczestnicy wspólnie dyskutują o kluczowych sprawach dotyczących portowego biznesu. Każdego roku konferencja poświęcona jest najbardziej aktualnym wyzwaniom rejonu Morza Bałtyckiego. Jest to także doskonała platforma komunikacji, bowiem oprócz portów członkowskich BPO, uczestniczą w niej przedstawiciele Komisji Europejskiej, organizacje non-profit oraz firmy prywatne. Staranny dobór prelegentów zapewnia wysoki poziom tego wydarzenia, a profesjonalne prezentacje pozwalają ekspertom ds. Bałtyku i uczestnikom konferencji na cenną wymianę doświadczeń w zakresie problematyki portowej, żeglugowej i środowiskowej.

Szczegóły dot. konferencji, w tym program i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: http://www.balticportsconference.com/

Konferencja odbywać się będzie w języku angielskim.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.