• <

Kongres Polskie Porty 2030 – to już dziś!

gm

01.06.2023 06:15
Strona główna Kongres Polskie Porty 2030 – to już dziś!

Już dziś rozpoczyna się Kongres Polskie Porty 2030. W hotelu Radisson Blu w Sopocie spotkają się przedstawiciele najważniejszych instytucji w branży morskiej w Polsce – portów, terminali przeładunkowych, firm logistycznych. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 500 gości, co przerosło wszelkie oczekiwania. Aby być na bieżąco z tym, co dzieje się podczas Kongresu  zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych!

Kongres Polskie Porty 2030 to ponad 500 uczestników, 70 ekspertów i 9 paneli tematycznych. Porozmawiamy o kwestiach dotyczących najbliższej przyszłości polskich portów oraz najważniejszych problemach, z którymi się zmierzą. Przedmiotem dyskusji będą nie tylko porty o strategicznym znaczeniu dla gospodarki państwa, ale również te mniejsze, administrowane przez lokalne samorządy.

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych:

Honorowy patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Infrastruktury, a główny patronat medialny Polska Agencja Prasowa. Partnerami strategicznymi konferencji są Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oraz Węglokoks. 

Dziękujemy za wysłane grafiki.