• <
CHIPOLBROK_2026_1100x200_75_LAT

Pierwsze rejsy białej floty

Pierwsze rejsy białej floty - GospodarkaMorska.pl

Po zimie rusza sezon turystyczny białej floty w Szczecinie. Polsteam - Żegluga Szczecińska, armator statków "Odra Queen" i "Peene Queen", zapowiada regularne rejsy od kwietnia, ale pierwsze odbyły się już w ten weekend.

- Pierwszy rejs po zimowej przerwie odbył się w sobotę, a w niedzielę były już dwa - informuje Aleksandra Turbaczewska, prezes spółki Polsteam - Żegluga Szczecińska.

Jeżeli pogoda dopisze, to w każdy kolejny weekend statki będą czekać na turystów. Więcej rejsów ma być w kwietniu, a pełną parą sezon ruszy w maju.

Podczas wodnej wycieczki zobaczyć można ciekawe miejsca szczecińskiego portu, wyspy na Odrze, tereny przemysłowe nad rzeką itp.

SOLID PORT_790_140_2024
Źródło:
24kurier.pl
JOTUN_2026
MORSKA_AGENCJA_GDYNIA_75LAT_PORTY, LOGISTYKA

Dziękujemy za wysłane grafiki.