• <
PZT_1100x200_gif_2020

Nowa oferta rozrywkowa na promach Brittany Ferries. Podpisano stosowną umowę

Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Nowa oferta rozrywkowa na promach Brittany Ferries. Podpisano stosowną umowę
Nowa oferta rozrywkowa na promach Brittany Ferries. Podpisano stosowną umowę - GospodarkaMorska.pl

Firma Brittany Ferries podpisała kontrakt na dostawę rozwiązań, które sprawić mają, że podróż jej promami stanie się jeszcze pełniejszym doświadczeniem. Umowa została zawarta z firmą Live Business i wejdzie w życie w przyszłym roku.
 
Popularny francuski przewoźnik i brytyjska firma Live Business poinformowały o nawiązaniu współpracy, dzięki której czas spędzony na pokładzie statków należących do przewoźnika, ma upływać w jeszcze lepszej atmosferze. Firma Live Business będzie odpowiadać za kompleksowe rozwiązania, które służyć będą pokładowej rozrywce. Współpraca ma zaowocować wprowadzeniem nowej oferty, która będzie dopasowana do upodobań pasażerów. Jej przygotowanie ma być efektem wspólnych działań ilustratorów, grafików, a także animatorów.

Nowy model, który ma zostać zaoferowany przez Brittany Ferries dzięki współpracy z partnerem, będzie uwzględniał najnowsze trendy w zakresie rozrywki. Live Business zadba nie tylko o program, ale także o oprawę, która będzie wzbogacona o technologiczne nowinki ze świata multimediów, animacje oraz modele interaktywne.

„Jesteśmy zachwyceni, że udało nam się nawiązać partnerstwo z Brittany Ferries w ramach tego nowego i atrakcyjnego przedsięwzięcia. Firmie Brittany Ferries bliskie są te same wartości, takie jak zrównoważony rozwój oraz działanie zgodne z globalnym kodeksem etycznym, dotyczącym oddziaływania na otoczenie” - powiedział Dan Lock, współwłaściciel Live Business. „Naszym celem jest wprowadzenie programu rozrywkowego do wciąż dynamicznie rozwijającej epoki cyfrowej, co umieści Brittany Ferries w czołówce, gdy chodzi cyfrowe innowacje na morzu”.

Przedstawiciele Live Business zapewnili, że przez cały czas będą blisko współpracować z Brittany Ferries. W ten sposób chcą zagwarantować, że nowy program rozrywkowy nie tylko będzie idealnie skrojony pod oczekiwania partnera, ale wpłynie też realnie na uatrakcyjnienie oferty francuskiego przewoźnika. Dzięki temu podróż statkami Brittany Ferries ma się stać jeszcze lepszym doświadczeniem, a pasażerowie chętniej mają wracać na promy obsługiwane właśnie przez tego konkretnego operatora.

Nowa oferta rozrywkowa będzie dostępna na promach Brittany Ferries od stycznia 2019 r.

Firma Live Business należy do czołowych europejskich dostawców rozrywki, zajmując się przygotowaniem programów oraz produkcją wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych zarówno na morzu, jak i lądzie. Brittanny Ferries to zaś jeden z najważniejszych przewoźników promowych w zachodniej części kanału La Manche. Oferuje całą gamę różnorodnych przepraw, co w połączeniu z liczbą obsługiwanych przez niego portów (Santander, Bilbao, Plymouth, Cork i Cherbourg), tworzy siatkę połączeń o skali niespotykanej w tym rejonie Europy. Rezerwacji na rejsy oferowane przez nagradzanego wielokrotnie armatora można dokonywać w portalu PromySkat.

Źródło:
promyskat.pl
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 33686,00 $ tona 1,78% 11 maj
 Cynk 3004,00 $ tona -1,09% 11 maj
 Aluminium 2549,00 $ tona -0,62% 11 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.