• <

Irish Ferries najlepszy w czasie tegorocznej gali Irish Travel Trade Awards

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Irish Ferries najlepszy w czasie tegorocznej gali Irish Travel Trade Awards

Partnerzy portalu

Irish Ferries najlepszy w czasie tegorocznej gali Irish Travel Trade Awards - GospodarkaMorska.pl

Firma Irish Ferries została ogłoszona najlepszym przewoźnikiem promowym w czasie tegorocznej gali Irish Travel Trade Awards. Popularny armator w ostatnich latach mocno zdominował te nagrody.

Tegoroczna gala w Dublinie, podczas której doceniono wyróżniających się graczy w branży turystycznej, została zorganizowana po raz 26. Jednocześnie była 11. z rzędu imprezą, w trakcie której w kategorii „Najlepsza firma promowa” wygrała firma Irish Ferries.

Jak zaznaczyli przedstawiciele zwycięskiej firmy, otrzymywanie nagród nigdy się nie nudzi. O wpadaniu w rutynę nie ma więc mowy. Jest natomiast motywacja do dalszej, wytężonej pracy.

„Firma Irish Ferries jest zaszczycona, mogąc przyjąć tę nagrodę, która w naszych oczach stanowi uznanie dla pracy, jaką wykonujemy oraz dla inwestycji, które realizujemy od wielu lat, a których celem jest udoskonalenie standardu oraz jakości, jakiej oczekiwać mogą nasi klienci” - powiedział w czasie ceremonii Dermot Merrigan z Irish Ferries.

Nagroda przyznawana w ramach Irish Travel Trade Awards nie jest jedynym laurem dla najlepszej firmy promowej, obsługującej połączenia z/do Irlandii, z otrzymania której mogą się cieszyć ostatnio przedstawiciele Irish Ferries. Firmie przypadła również w udziale nagroda przyznawana w tej samej kategorii w ramach Irish Travel Industry Awards. Firma otrzymała również w tym roku wyróżnienie dla najlepszego operatora promowego w trakcie gali Group Leisure & Travel Awards.

W czasie piątkowej imprezy, która odbyła się w Dublinie, przyznano także nagrody w takich kategoriach, jak: najlepsza linia lotnicza oferująca połączenia do Europy, najlepszy przewoźnik kolejowy czy najlepszy operator oferujący rejsy wycieczkowe po oceanie.

bulk_cargo_port_szczecin
Źródło:
promyskat.pl

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.