• <
Kongres_Polskie_Porty_2030

GospodarkaMorska.pl i MarinePoland.com partnerami medialnymi targów BreakBulk Europe 2018

ew

27.04.2018 08:59 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski GospodarkaMorska.pl i MarinePoland.com partnerami medialnymi targów BreakBulk Europe 2018

Partnerzy portalu

GospodarkaMorska.pl i MarinePoland.com partnerami medialnymi targów BreakBulk Europe 2018 - GospodarkaMorska.pl

Już za miesiąc, w dniach 29-31 maja odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących branży przewozów ładunków ponadnormatywnych i ładunków specjalnych (project cargo). Targi Breakbulk są wiodącą, międzynarodową platformą biznesową dla specjalistów, którzy prowadzą działalność w Europie a także dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży. Nasze serwisy zostały partnerami medialnymi tegorocznego wydarzenia.

Targi odbędą się w Bremen i zrzeszą ponad 400 wystawców z całej Europy. Od ponad dekady, wydarzenie przyciąga wielu profesjonalistów z branży ładunków ponadnormatywnych i drobnicowych. Na Breakbulk Europe będzie okazja spotkać licznych przewoźników morskich, spedytorów, przedstawicieli portów i terminali, przedstawicieli firm transportowych i innych, zaangażowanych w tę specjalistyczną branżę. Oprócz możliwości nawiązania cennych kontaktów, BreakBulk Europe zapewnia szereg warsztatów szkoleniowych, dynamiczne konferencje, mikro-seminaria czy intensywane, całodniowe zajęcia odbywające się w dniu poprzedzającym otwarcie.

W saloniku prasowym, znajdą się materiały od specjalistów branżowych, w tym katalogi Gospodarki Morskiej/Marine Poland. Pełną listę tegorocznych wystawców można znaleźć TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Na targi obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na oficjalnej STRONIE.

 

www.breakbulk.com

Dziękujemy za wysłane grafiki.