• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2023 na Politechnice Gdańskiej

Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2023 na Politechnice Gdańskiej

Partnerzy portalu

Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na TARGOiOWISKO 2023 – Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 5 kwietnia, w godz. 10:00-14:00, w budynku Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej (parter i I piętro). Podczas targów przedstawiciele firm przedstawią oferty praktyk studenckich, pracy oraz staży.

To już siódma edycja wydarzenia, na które zapraszamy studentów i absolwentów oraz uczniów szkół średnich pragnących nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami działającymi w branży morskiej. To okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami oraz ze ścieżką kariery w danej firmie, oczekiwaniami i potrzebami pracodawców w odniesieniu do konkretnych stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja. Pracodawcy poza ofertami pracy promować będą również staże zawodowe oraz programy praktyk studenckich, które mogą być pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery w wymarzonej firmie.

Wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie „Kariera zawodowa w branży morskiej” z absolwentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować na Politechnice Gdańskiej, o tym jak wygląda ich obecna praca w zawodzie oraz podzielą się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami, którzy debiutują na rynku pracy. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00 – 12:00 w auli im. prof. Hilarego Sipowicza (I piętro).

Podczas targów będzie również możliwość rozmowy z pracownikami Biura Karier i Absolwentów w zakresie przedsiębiorczości oraz świadczonych usług doradczych.


W tym roku na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zaprezentują się następujące firmy:
Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. Sp. K.
Bota Technik
Crist  S.A.
Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
Deltamarin Sp. zo.o.
Galeon Yachts
Gdańska Stocznia Remontowa im J. Piłsudskiego S.A.
Info Marine Sp. z o.o.
Kongsberg Maritime Sp. z o.o.
Markos Sp. z o.o.
Model Art Sp.  z o.o.
Nava Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.
Polski Rejestr Statków S.A.
Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.
Remontowa Shipbuilding S.A.Seaonics Polska Sp. z o.o.
STAL–REM S.A.
StoGga Ship Design & Engineering Sp. z o.o.

Dziękujemy za wysłane grafiki.