• <

Dni Otwarte Akademii Morskiej w Szczecinie już w przyszłym tygodniu

sons

17.06.2020 11:51 Źródło: AMS
Strona główna Dni Otwarte Akademii Morskiej w Szczecinie już w przyszłym tygodniu
Dni Otwarte Akademii Morskiej w Szczecinie już w przyszłym tygodniu - GospodarkaMorska.pl

Akademia Morska w Szczecinie 24 i 25 czerwca zaprasza do siebie w formie wirtualnej. W tym roku nie możliwe było spotkanie się w murach uczelni - co nie oznacza, że niemożliwe jest uchylenie drzwi AM przed przyszłymi adeptami.

Wydarzenie będzie odbywać się na platformach online placówki - stronie www, Facebooku oraz YouTube, już od 24 czerwca już od 10:30.
Dla zainteresowanych udostępnione zostaną m.in. natsępujące informacje na www: prezentacje uczelni, kierunków oraz nieodłącznych elementów życia studenckiego - wszystko, co może zainteresować kandydata na studia. Przez dwa dni AM prezentować będzie to, co najlepszego ma do zaoferowania: jak kształci, co robi, jak współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym, jak studiuje się w Szczecinie. 

24 czerwca od godz. 11:00 do 14:00 zaprezentowane zostaną kierunki studiów i wydziały - w trakcie prezentacji poszczególnych kierunków ich przedstawiciele będą do dyspozycji zainteresowanych. Od poniedziałku do piątku  AM jest także dostępna na Live Chat na www.rekrutacja.am.szczecin.pl.

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/608678366419799/

Dziękujemy za wysłane grafiki.