• <

Wystartował konkurs o Nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego Błękitny Spinaker

ew

16.10.2020 10:26 Źródło: PZŻ
Strona główna Wystartował konkurs o Nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego Błękitny Spinaker
Wystartował konkurs o Nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego Błękitny Spinaker - GospodarkaMorska.pl
fot. PZŻ

Wystartowała 14. edycja konkursu o Nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego Błękitny Spinaker. Nominacje i nagrody są przyznawane osobom fizycznym lub prawnym oraz jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej, które poprzez promocję żeglarstwa turystycznego i rekreacyjnego, wartości i tradycji żeglarskich tworzą pozytywny wizerunek turystyki żeglarskiej, wspierają lokalne środowiska żeglarskie oraz propagują żeglarstwo szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Nominacje i nagrody są przyznawane w trzech kategoriach:

1)     Śródlądowa Impreza Roku;

2)    Śródlądowe Regaty Roku;

3)    Śródlądowy Rejs Roku

na podstawie werdyktu komisji konkursowej, której rolę pełni Komisja Żeglarstwa Śródlądowego PZŻ. Podmiotami upoważnionymi do zgłaszania kandydatur do konkursu są okręgowe związki żeglarskie oraz inni członkowie Polskiego Związku Żeglarskiego działający na terenie RP. Do konkursu mogą być zgłaszane tylko imprezy, regaty i rejsy odbywające się wyłącznie na jachtach żaglowych lub w przypadku kategorii Śródlądowy Rejs Roku również na jednostkach pływających typu houseboat.

Informacja o nominowanych do konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej PZŻ. Poniżej link do strony internetowej, na której znajduje się regulamin konkursu oraz wzory formularzy zgłoszeniowych.

https://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/blekitny-spinaker/

Formularze zgłoszeniowe wraz z wymaganą dokumentacją należy dostarczyć do Biura Polskiego Związku Żeglarskiego (al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa) w terminie do dnia 20 października 2017 r. Do formularzy zgłoszeniowych należy dołączyć w formie elektronicznej: pisemne sprawozdanie z imprezy/rejsu lub pisemne sprawozdanie sędziego głównego z regat, dokumentację fotograficzną i materiały promujące imprezę/regaty/rejs.

Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie konkursu w środowiskach okręgowych i klubowych oraz serdecznie zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

Dziękujemy za wysłane grafiki.