• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Webinar: Nowa rzeczywistość energetyczna dla paliwa bunkrowego

sons

20.05.2020 19:47 Źródło: mat. pras.
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Webinar: Nowa rzeczywistość energetyczna dla paliwa bunkrowego

Partnerzy portalu

Webinar: Nowa rzeczywistość energetyczna dla paliwa bunkrowego - GospodarkaMorska.pl

21 maja odbędzie się anglojęzyczny webinar z udziałem specjalistów, którzy poruszą ważny i aktualny temat radzenia sobie z nowymi cenami paliwa bunkrowego.

Ceny ropy nie widziały tego poziomu zmienności od dziesięcioleci. Zapotrzebowanie na energię spadło w wyniku pandemii COVID-19, pozostawiając świat zalany ropą naftową. OPEC i jej partnerzy zgodzili się obniżyć produkcję ropy do 9,7 miliona baryłek dziennie, aby podnieść ceny, które spadły do minimum.

Chociaż właściciele ładunków mogą płacić mniej za paliwo, niż przewidywali przed wejściem w życie reguły IMO, nadal monitorują wszelkie zmiany współczynników dostosowania bunkra, szczególnie w trakcie negocjacji umów o świadczenie usług na trans-Pacyfiku.

W tej aktualnej i ważnej audycji internetowej analitycy energii i właściciele ładunków omówią, co nowa rzeczywistość energetyczna oznacza dla kosztów paliwa bunkrowego w perspektywie krótko- i średnioterminowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak właściciele ładunków powinni współpracować z przewoźnikami, aby dostosować się do nowych warunków na rynku.

Webinar odbędzie się w czwartek 21 maja o godzinie 14:00.

Na internetowe seminarium można zapisać się tutaj. 

 

politechnika_gdanska_2022

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.