• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

3Bird zaprasza na targi EDU OFFSHORE WIND 14-15 marca w Gdańsku

rk

03.03.2023 11:51 Źródło: 3Bird System
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu 3Bird zaprasza na targi EDU OFFSHORE WIND 14-15 marca w Gdańsku

Partnerzy portalu

3Bird zaprasza na targi EDU OFFSHORE WIND 14-15 marca w Gdańsku - GospodarkaMorska.pl
3Bird Systems

Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w skali Polski, na którym ponad 5000 uczniów szkół średnich oraz studentów będzie mogło spotkać się z ponad 70 wystawcami z czołowych firm sektora morskiej energetyki wiatrowej, w tym 3Bird Systems.

Rozwijający się w Polsce sektor energetyki offshorowej niebawem będzie potrzebował kilkadziesiąt tysięcy wykwalifikowanych pracowników. Przedsięwzięcie ma na celu zachęcić młodych ludzi stojących przed wyborem ścieżki zawodowej do związania swojej przyszłości z branżą offhore.

Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele branży offshore a także przemysłu stoczniowego, różnego typu usług szkoleniowych, badawczych czy środowiskowych, wyższych uczelni, organizacji związanych z branżą oraz wielu instytucji wspierających zarówno edukację jak i sektor energetyczny.

Przedstawiciele 3Bird Systems opowiedzą na czym polega praca na stanowisku ornitologa radarowego oraz analityka radarowego, na czym polega użycie nowoczesnych systemów radarowych w badaniach ptaków oraz do czego służą badania ornitologiczne w procesach planowania morskich farm wiatrowych. Uczestnicy dowiedzą się, jakie wymagania należy spełnić, by móc wykonywać wspomniane profesje oraz jak wygląda ścieżka kariery. Zespół 3Bird będzie do dyspozycji przez cały czas trwania targów.

Oferta jest skierowana nie tylko do uczniów. 3Bird Systems zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska także studentów oraz ekspertów. Organizator wydarzenia nie zapomniał o rodzicach.  Z myślą o nich przygotował panel pokazujący w jaki sposób wspierać dziecko w wyborze ścieżki zawodowej.

W ramach targów zostało przygotowanych wiele interaktywnych atrakcji, ale i też debat oraz paneli. Na odwiedzjących będą czekały dwie sceny, wyspy tematyczne i pokazy. Nie zabraknie strefy chilloutu oraz food trucków na zewnątrz hali.

Targi odbędą się 14 - 15 marca 2023 roku w Hali Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku, w godz. 9.00 - 17.00.

Dziękujemy za wysłane grafiki.