• <

Wynik wyszukiwania - "konkurs" - Wiadomości

Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych. Konkurs Politechniki Morskiej w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają do udziału w kolejnej, już czwartej edycji wizjonerskiego konkursu: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
07.12.2023

Konkurs na wybór brokera ubezpieczeniowego dla Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. zaprasza do udziału oraz złożenia Oferty w Konkursie na wybór Brokera Ubezpieczeniowego, który będzie świadczył kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla ZMPG S.A
03.11.2023

Dwóch armatorów wśród potencjalnych oferentów na FSRU dla Gaz-System

Na liście potencjalnych dostawców pływającego gazoportu polska spółka wpisała dwie firmy - BW LNG oraz Mitsui OSK Lines (MOL). W zamierzeniu zwycięzca przetargu zbuduje jeden, bądź dwa statki do magazynowania i regazyfikacji (FSRU), co ma zwiększyć dostawy LNG do Polski oraz przepustowość terminali gazowych.
26.10.2023

Pogłębienie rzeki Elbląg. Złożone oferty droższe niż zakładano

Urząd Morski w Gdyni ogłosił przetarg na pogłębienie rzeki Elbląg. Swoje oferty złożyły trzy firmy, których ceny przekroczyły kwotę, jaką Urząd Morski zamierza przeznaczyć na sfinansowanie prac - podała PAP rzeczniczka Urzędu Morskiego w Gdyni Magdalena Kierzkowska.
25.10.2023

TRIAS AVI zaprojektuje nową wystawę czasową w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku

Konkursu na projekt koncepcyjny nowej wystawy czasowej Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku pod tytułem „100 lat Polskiego Żeglarstwa” został rozstrzygnięty. Zwycięską pracę nadesłała warszawska spółka TRIAS AVI, która w ciągu najbliższych tygodni opracuje projekt wykonawczy ekspozycji.
20.10.2023

Czterech chętnych na terminal zbożowy w Porcie Gdynia

Zarząd Morskiego Portu Gdynia poinformował, że wpłynęły cztery ostateczne oferty na dzierżawę terminala zbożowego w porcie i realizację operacji przeładunkowych. Swoje propozycje złożyły te same podmioty, które zimą złożyły wstępne oferty.
22.09.2023

Ożywczy żywioł wiatru i morza – konkurs instagramowy organizowany przez Uniwersytet Gdański

Uniwersytet Gdański zaprasza swoich studentów i doktorantów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego do udziału w III edycji konkursu „Moje studia dla planety” pod hasłem "Ożywczy żywioł wiatru i morza".
11.09.2023

Rozstrzygnięto studencki konkurs na projekt aranżacji wnętrza jachtu Panorama

Konkurs na projekt wnętrza jachtu "Panorama" organizowany przez Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej został rozstrzygnięty. W konkursie brali udział studenci, który projektowali jacht na potrzeby wypraw oceanicznych.
13.07.2023

CUPT: konkurs na dofinansowanie projektów z zakresu transportu intermodalnego

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zapowiedziało nabór wniosków do konkursu na wsparcie projektów z zakresu transportu intermodalnego.
07.07.2023

Konkurs fotograficzny "Stocznia. Drugie życie"

Europejskie Centrum Solidarności organizuje konkurs fotograficzny, w którym każdy może wziąć udział. Tematem przewodnim konkursu jest Stocznia Gdańska i jej drugie życie. Zdjęcia można przesyłać do 14 sierpnia.
05.07.2023

Innowatorzy na szerokie wody. NCBR ogłasza II konkurs HYDROSTRATEG

220 mln zł na innowacje dla gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej przeznaczy Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w II konkursie ogłoszonym w ramach Rządowego Programu Strategicznego HYDROSTRATEG. Wnioski konsorcjów z udziałem jednostek naukowych, przedsiębiorstw lub innych podmiotów będą przyjmowane w dniach 31 lipca - 31 października 2023 roku.
03.07.2023

Konkurs „Morskie doświadczenia” w Morskim Centrum Nauki

Morskie Centrum Nauki we współpracy z marszałkiem województwa zachodniopomorskiego - Olgierdem Geblewiczem przygotowało konkurs pt. „Morskie doświadczenia”. Konkurs skierowany był do szkół podstawowych z całego województwa zachodniopomorskiego. Uczniowie pod opieką nauczyciela mieli przygotować doświadczenie chemiczne lub fizyczne, nagrać filmik i przygotować konspekt, który opisywał przebieg ich działania.
28.06.2023

Baltic Hub ogłosił wyniki II edycji konkursu grantowego „Busole"

Kolejna edycja programu grantowego „Busole" właśnie dobiegła końca. Spośród 12 zgłoszeń wyłoniono 7 zwycięzców, którzy otrzymają łącznie 250 tys. zł na realizację projektów związanych z ochroną środowiska, edukacją, lokalną historią oraz zapobieganiem wykluczania określonych grup społecznych. Konkurs jest realizowany przez Baltic Hub, największy terminal kontenerowy na Morzu Bałtyckim.
13.06.2023

Zaprojektuj wnętrze jachtu „Panorama”. Konkurs dla studentów

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej zaprasza studentów i studentki do udziału w konkursie na wykonanie projektu aranżacji wnętrza jachtu morskiego „Panorama”. Patronat nad konkursem objął rektor uczelni prof. dr hab inż. Krzysztof Wilde
12.04.2023

Narodowe Muzeum Morskie z konkursem dla dzieci. „Mój wymarzony pojazd podwodny”

Gdańska placówka muzealna zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym do uczestnictwa w konkursie, w ramach którego będą mogli zaprojektować i zbudować własne pojazdy podwodne. Konkurs jest organizowany w ramach nadchodzącej wystawy „W toni. Polskie pojazdy podwodne ze zbiorów NMM w Gdańsku”.
23.03.2023

Biało-czerwoni blisko medalu w żeglarskich mistrzostwach Europy

Odbyły się mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie ILCA 6 i ILCA 7. Wśród zawodników z całego Starego Kontynentu w kategoriach mężczyzn i kobiet nie zabrakło również reprezentantów z Polski, walczących o miejsca na podium.
17.03.2023

11 laureatów konkursu MEWy odebrało nagrody!

Gala wręczenia nagród odbyła się podczas XIV Konferencji Odnawialne Źródła Energii Szansą Zrównoważonego Rozwoju pn.: „Morska energetyka wiatrowa” w Netto Arenie. Organizatorem wydarzenia był patron honorowy konkursu - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
17.03.2023

Zmodernizowana biblioteka społeczna na Stogach dzięki Baltic Hub

Biblioteka Stowarzyszenia Przyjazne Pomorze przeznaczyła grant pozyskany w ramach programu dzielnicowego Busole 2021 na zakup nowego wyposażenia oraz sprzętu multimedialnego do realizacji działań na rzecz aktywizacji okolicznych mieszkańców, zwłaszcza dzieci i młodzieży.
10.03.2023

Fundacja PGE ogłasza drugą edycję konkursu „PGE Turniej Maszyn Wiatrowych”

15 marca rozpoczną się eliminacje do drugiej edycji PGE Turnieju Maszyn Wiatrowych 2023, w którym zadaniem jest zbudowanie modelu turbiny wiatrowej. Jest to innowacyjny konkurs techniczny promujący odnawialne źródła energii, kierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich z całego kraju.
08.03.2023

Uniwersytet Morski organizuje konkurs dla uczniów szkół średnich - Zaprojektuj morską farmę wiatrową przyszłości

Uniwersytet Morski w Gdyni oraz organizatorzy I edukacyjnych targów kariery Edu Offshore Wind zapraszają uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w konkursie pt. „Budowa makiety morskiej farmy wiatrowej przyszłości”.
01.03.2023

Sustainable Blue Economy Partnership: złóż wniosek o europejskie dofinansowanie badań przemysłowych i prac rozwojowych

Do 14 kwietnia można składać wnioski wstępne o przyznanie dofinansowania na realizację badań przemysłowych i projektów na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki morskiej.
28.02.2023

Konkurs Morskiego Centrum Nauki z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika

Morskie Centrum Nauki zachęca do udziału w zabawie.
20.02.2023

MEWy - międzynarodowy konkurs dla uczniów, studentów i doktorantów

Politechnika Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają do udziału w kolejnej, już trzeciej edycji wizjonerskiego konkursu: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
07.01.2023

Uczniowie tworzyli i testowali pływające platformy dla farm wiatrowych [WIDEO]

W ramach konkursu inżynierskiego młodzież ze szkół średnich projektowała i sprawdzała skuteczność pływających platform dla turbin wiatrowych. Finał konkursu odbył się 16 grudnia na Politechnice Gdańskiej, a jego sponsorem jest Simply Blue Group.
20.12.2022

SeaData z wyróżnieniem w konkursie Life Science

Firma specjalizująca się w monitoringu środowiska wygrała w konkursie organizowanym przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny.
11.12.2022

Wiceszef MON wręczył nagrody laureatom konkursu na projekty pojazdów bezzałogowych

Laureaci konkursu MON na zaprojektowanie bezzałogowych pojazdów lądowych, powietrznych i morskich otrzymali w czwartek nagrody; wśród nagrodzonych pojazdów znalazł się projekt drona bojowego, zdalnie sterowanego pojazdu ewakuującego rannych czy zwiadowczej łodzi bezzałogowej.
08.12.2022

PSSE i Northvolt uruchamiają program akceleracyjny dla startupów związanych z magazynowaniem energii

Eco-On to program akceleracyjny wspierający startupy działające głównie w obszarze magazynowania energii, automatyzacji i robotyzacji. Organizatorem programu jest Gdański Park Naukowo-Technologiczny, należący do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a rolę wiodącego partnera objął Northvolt. Do projektu można zgłosić się za pośrednictwem strony internetowej gpnt.pl.
03.10.2022

Turbina wiatrowa polskich studentów doceniona w Holandii

Modułowa turbina z łopatami o skośnym zakończeniu wytworzyła rekordową ilość energii elektrycznej i zapewniła konstruktorom - studentom Politechniki Łódzkiej drugie miejsce w konkursie International Small Wind Turbine Contest w Holandii.
15.06.2022

Ørsted rozgląda się za statkami na polską farmę wiatrową

Branżowe media donoszą, że firma Ørsted, która wspólnie z PGE buduje farmy wiatrowe Baltica 2 i Baltica 3 na polskim morzu, rozpoczęła poszukiwania jednostek do ich obsługi.
18.01.2022

Coraz bardziej bałtycki konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty

Można już zgłaszać swoje zdjęcia do 11. edycji konkursu Pantaenius Yacht Photo. Każda własna fotografia zrobiona w 2021 roku i tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki, motorówki a nawet skutera wodnego może wziąć udział w konkursie. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.pantaenius-foto.pl.
16.12.2021

Startuje program „Innowacje w obszarze wód śródlądowych lub morskich - Blue Growth”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) informuje, że dzięki zwiększeniu budżetu na program „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” projekty z listy rezerwowej, w ramach schematu „Technologii przyjaznych środowisku”, zostały rekomendowane do wsparcia. Dodatkowe środki finansowe zostaną także wykorzystane na sfinansowanie nowej edycji konkursu w schemacie „Innowacje w obszarze wód śródlądowych lub morskich - Blue Growth”.
13.12.2021

Wycieczka autobusowa po Porcie Gdynia

W najbliższą sobotę, 25 września, można będzie obejrzeć Port Gdynia w ramach autobusowej wycieczki po Porcie. Wycieczki organizowane są o godzinach 11:00 oraz 14:00.
22.09.2021

V Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl

Z okazji V Parady Żeglarskiej zorganizowany został wyjątkowy konkurs! Osoby, które wybierają się 19 czerwca na spacer nad morze, aby oglądać Paradę zachęcamy do zrobienia zdjęć.
17.06.2021

Wygraj wycieczkę po niedostępnych miejscach w Porcie Gdynia!

Rok 2021 ustanowiony został rokiem inż. Tadeusza Wendy, a już 29 maja – w 100 lat od rozpoczęcia budowy Portu Tymczasowego - zostanie odsłonięty pomnik twórcy gdyńskiego portu!
24.05.2021

Konkurs o wartości 20 milionów funtów ma wytyczyć bardziej ekologiczną przyszłości brytyjskiej żegludze

Nowa inicjatywa Departamentu Transportu będzie wspierać rozwój statków o zerowej emisji i infrastrukturze, która może napędzać dekarbonizację żeglugi.
22.03.2021

Odpływająca „Błyskawica” zatrzymana w kadrze

Okręt-muzeum ORP „Błyskawica” ponad tydzień temu udał się na zasłużony remont. Przy okazji jego odholowania Muzeum Marynarki Wojennej ogłosiło konkurs na najlepszą fotografię z tego wydarzenia. Wyłoniono laureatów w dwóch kategoriach.
22.03.2021

Gdańsk: Na gali online wręczono Nagrody Rejs Roku 2020

Po raz pierwszy w wersji online odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku uroczystość wręczenia polskich trofeów w żeglarstwie morskim – Nagród Honorowych Rejs Roku. Wyjątkowo zrezygnowano z przyznania nagrody głównej Srebrnego Sekstantu – Rejsu Roku 2020, a przyznano wyróżnienia i nagrody specjalne.
05.03.2021

MON: 13 projektów dronów dla wojska w drugim etapie konkursu dla studentów uczelni wojskowych

13 z 38 zgłoszonych projektów dronów znalazło się w drugim etapie konkursu dla studentów uczelni wojskowych na opracowanie i realizację projektu bezzałogowego systemu powietrznego (BSP) oraz bezzałogowego systemu morskiego (BSM) dla Wojska Polskiego - poinformował resort obrony.
02.03.2021

Lodołamacze Wód Polskich oczami dzieci – sukces edukacji przez zabawę

Ochrona przed powodzią i suszą to jedno z kluczowych zadań Wód Polskich. Dla bezpieczeństwa powodziowego zimą nasze lodołamacze są w gotowości do akcji lodołamania, aby zapobiegać powodziom zatorowym i umożliwić żeglugę zimą. Właśnie to stało się inspiracją do pokazania edukacji powodziowej przez zabawę. Na profilu Facebook Aktywnych Błękitnych nasi najmłodsi odbiorcy pokazali lodołamacze w akcji, opisując to, w jaki sposób ich praca wpływa na bezpieczeństwo powodziowe. Nasze wydarzenie spotkało się z ogromnym odzewem dzieci, któ
27.01.2021

Nie czekaj, zgłoś zdjęcie do Pantaenius Jacht Foto 2020!

Zeszły rok mimo licznych obostrzeń pozostawił sporo swobody jeśli chodzi o pływanie na łódkach, zarówno żaglowych jak i motorowych. Tych, którzy zdążyli w 2020 roku skorzystać z takich atrakcji na wodzie lub po prostu cieszyli się ich widokiem, zapraszamy do zgłaszania swoich zdjęć do dziesiątej edycji konkursu Pantaenius Jacht Foto.
15.01.2021

„Kierunek Port – morze możliwości” – Epilog. Film podsumowujący zmagania studentów

Konkurs „Kierunek Port – morze możliwości” został rozstrzygnięty 15 grudnia 2020 roku. Przypomnijmy, że przedmiotem przedsięwzięcia była realizacja dwóch projektów badawczo-rozwojowych, realizowanych przez studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdynia w oparciu o grant Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A.
07.01.2021

Wojskowi studenci stworzą nowe drony

Ministerstwo Obrony Narodowej wspólnie z wojskowymi uczelniami wyższymi –Wojskową Akademią Techniczną, Akademią Marynarki Wojennej, Lotniczą Akademią Wojskową oraz Akademią Wojsk Lądowych– organizują konkurs na opracowanie i realizację projektu bezzałogowego systemu powietrznego (BSP) oraz bezzałogowego systemu morskiego (BSM) na potrzeby Wojska Polskiego. Konkurs skierowany jest do podchorążych i cywilnych studentów oraz doktorantów uczelni wojskowych. Wartość nagrody głównej w obu kategoriach – bezzałogowego systemu powietrzneg
05.01.2021

Rozstrzygnięcie konkursu "Stwórz autorską kreację dla Żurawia" [foto]

Ilość prac, które wpłynęły do nas w ramach Konkursu "Stwórz autorską kreację dla Żurawia", a przede wszystkim pomysłowość ich twórców i różnorodność zastosowanych technik przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów! Interpretacje wizerunku zabytku pokazują, że wyobraźnia uczestników konkursu nie ma granic! Tematem zainteresowały się zarówno dzieci, jak i dorośli, również z najdalszych zakątków kraju.
21.12.2020

Konkurs grantowy „Kierunek Port – morze możliwości” rozstrzygnięty!

Inauguracja tej szczególnej dla świata nauki i biznesu inicjatywy miała miejsce w kwietniu 2019 roku. Konkurs grantowy dla studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zorganizowała ich rodzima Uczelnia wraz z Zarządem Morskiego Portu Gdańsk S.A.. Gala finałowa konkursu odbyła się 15 grudnia 2020 roku w Auli Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Szczególne gratulacje przyjmował zwycięski zespół projektowy – Seanovation.
15.12.2020

Gala Finałowa Konkursu Kierunek Port - morze możliwości.

W najbliższy wtorek odbędzie się Gala Finałowa Konkursu Kierunek Port - morze możliwości. Konkurs grantowy na realizację projektów badawczo-rozwojowych został zorganizowany przez gdyński Uniwersytet Morski i Zarząd Morskiego Portu Gdańsk. W trzecim etapie konkursu wyłonione zostały projekty dwóch zespołów studenckich będące odpowiedzią na problemy występujące w funkcjonowaniu Portu.
11.12.2020

Zwycięzcy Konkursu MEWy - trendy rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej

W wyniku prac komisji konkursowej, a przede wszystkim: w wyniku ciężkiej pracy uczestników, ich starań i prezentacji wizjonerskich pomysłów na temat trendów rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej - Akademia Morska w Szczecinie z dumą ogłosiła ZWYCIĘZCÓW Konkursu #MEWy!
09.12.2020

Stwórz autorską kreację Żurawia!

Już niebawem zdradzimy Wam, jakie mamy plany wobec Żurawia, tymczasem jesteśmy bardzo ciekawi w jaki sposób Wy przeprowadzilibyście stylową metamorfozę naszego zabytku! Już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie, który pozwoli Wam uruchomić swoją wyobraźnie i kreatywność.
04.12.2020

Konkurs MEWy - Trendy i wizje rozwoju morskiej energetyki wiatrowej - zgłoszenia tylko do jutra!

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Oprócz tego, że prezentacja pomysłu zostanie przeanalizowana przez największych graczy na rynku morskiej energetyki wiatrowej (od RWE, przez Orlen, Siemens i wiele innych), uczestnicy mają szansę na supernagrody! Jakie?
26.11.2020

Wybrano zwycięzców konkursu fotograficznego Światowego Dnia Oceanów [foto]

Zorganizowany już po raz siódmy konkurs pod patronatem ONZ, jest częścią corocznego wydarzenia “Światowego Dnia Oceanów”, który obchodzony jest 8 czerwca.
25.11.2020

Ocean Art 2020 – można zgłaszać prace do kolejnej edycji konkursu

Organizowany od 2010 roku konkurs fotografii podwodnej "Ocean Art" cieszący się coraz większym powodzeniem na całym świecie, rozpoczął przyjmowanie prac do nowej edycji.
24.09.2020

Urodzinowy konkurs Portu Gdynia. Do wygrania atrakcyjne nagrody

Dokładnie 98 lat temu Sejm RP przyjął ustawę w sprawie budowy portu morskiego w Gdyni. Z tej okazji, Zarząd Morskiego Portu Gdynia przygotował wyjątkowy konkurs. Do zdobycia wyjątkowe nagrody!
21.09.2020

Port Gdańsk mówi "sprawdzam"

W dniu 18 września 2020 roku zostało ogłoszone postępowanie konkursowe, które ma na celu wyłonienie dzierżawców terenów, które powstaną w wyniku zalądowienia obszaru morskiego położonego w granicach administracyjnych Portu na wodach Zatoki Gdańskiej.
18.09.2020

NCBR: Stawiamy na innowacje w gazownictwie

Jeszcze do 9 października br. można zgłaszać nowatorskie pomysły na rozwój polskiego sektora gazowego w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia INGA
02.09.2020

Piękno Bałtyku w obiektywie - konkurs fotograficzny UG

Konkurs fotograficzny organizowany przez Uniwersytet Gdański odbywa się w ramach projektu Baltic Heritage Routes. Development of Heritage Tourism Infrastructure in the South Baltic Area, który realizowany jest w ramach programu Interreg South Baltic. Zgłoszeń można dokonywać w 8 kategoriach i nadsyłać je do końca września 2020 r.
26.08.2020

Morskie Zakończenie Lata z Baltic Hub. Rodzinny piknik na terenie terminala kontenerowego

W ubiegłą niedzielę terminal kontenerowy Baltic Hub gościł mieszkańców Gdańska, a zwłaszcza dzielnic Stogi, Przeróbka i Krakowiec-Górki Zachodnie na imprezie Morskie Zakończenie Lata z Baltic Hub. Była to niecodzienna sposobność, by odwiedzić teren tego strategicznego punktu logistycznego nad Bałtykiem.
08.09.2023

Baltic Hub wyznacza kurs na lepszą przyszłość. Podsumowanie pierwszej edycji konkursu grantowego Busole

Poprzez realizację konkursu Busole terminal ugruntował swoją pozycję wiodącego lokalnego obywatela Gdańska.
31.03.2023

Uczniowie tworzyli i testowali pływające platformy dla farm wiatrowych

W ramach konkursu inżynierskiego młodzież ze szkół średnich projektowała i sprawdzała skuteczność pływających platform dla turbin wiatrowych. Finał konkursu odbył się 16 grudnia na Politechnice Gdańskiej, a jego sponsorem jest Simply Blue Group.
20.12.2022

DCT Gdańsk wspiera sąsiadów. Kuchnia błotna już na placu zabaw SP nr 61

„Kierunek - podwórko 61" to program polegający na rozbudowaniu placu zabaw Szkoły Podstawowej nr 61 na Przeróbce, jednego z laureatów konkursu grantowego DCT Gdańsk. Dzięki kwocie 36 tys. zł przyszkolny plac zabaw zyskał innowacyjne ekologiczne rozwiązania. Prawdziwy raj gwarantują szałasy, tunele z witek wierzbowych, Gratosfera i... kuchnia błotna. 
15.09.2022

„Kierunek port – morze możliwości”. Konkurs Portu Gdańsk i Uniwersytetu Morskiego

Uniwersytet Morski w Gdyni we współpracy z Zarządem Morskiego Portu Gdańsk organizuje konkurs grantowy dla studentów. Najlepsze projekty otrzymają finansowe wsparcie na realizację, a zwycięski zespół studentów 10 000 zł na wakacje.
08.04.2019

W Gdańsku uratują kolejny stoczniowy dźwig. Będzie jak nowy

W Gdańsku uratują kolejny stoczniowy dźwig. Żuraw zlokalizowany przy ulicy Narzędziowców na terenie Młodego Miasta ma zyskać całoroczną iluminację w zmiennych kolorach, która będzie zintegrowana z muzyką. Konkurs na podświetlenie dźwigu ogłosiła w piątek Fundacja Gdańska. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 kwietnia.
16.03.2018

Odpady niebezpieczne segreguj koniecznie. Port Service edukuje ekologicznie

Port Service na rzecz edukacji ekologicznej. W środę poznaliśmy zwycięzców organizowanego przez spółkę konkursu pn. „Odpady niebezpieczne segreguj koniecznie”. Jego celem było m.in. zwrócenie uwagi młodych ludzi na odpady niebezpieczne i kształtowanie wśród nich ekologicznych postaw. Wpłynęło prawie 300 prac: plakaty, gry i filmy. Ideę konkursu wspiera portal GospodarkaMorska.pl.
22.12.2017

Dziękujemy za wysłane grafiki.