• <
escort_980x120_gif_2020

V Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl

ac

17.06.2021 13:01 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie V Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl

Partnerzy portalu

V Żeglarska Parada Świętojańska już w sobotę! KONKURS Portu Gdynia i portalu GospodarkaMorska.pl - GospodarkaMorska.pl
Fot. Karol Przybyła

Z okazji V Parady Żeglarskiej zorganizowany został wyjątkowy konkurs! Osoby, które wybierają się 19 czerwca na spacer nad morze, aby oglądać Paradę zachęcamy do zrobienia zdjęć.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie z tego wydarzenia na adres: konkursy@gospodarkamorska.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie słowa "KONKURS", a w treści o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego. 5 najlepszych prac zostanie nagrodzonych. Do wygrania są kule do robienia zdjęć!

Parada wyruszy około godziny 11 z Portu w Gdyni w kierunku Westerplatte. Szczegółowy program Parady znajduje się poniżej.

Plaża i Bulwar to w Gdyni główne miejsca, z których będzie można obserwować Paradę. Dobrymi punktami widokowymi będą też mola w Orłowie, Sopocie i Brzeźnie. 

Niespodzianki czekają także dla najmłodszych. Na lądzie, na trasie z Gdyni do Brzeźna będzie można spotkać Pirata Portowego, rozdającego drobne upominki!

Chęć udziału w Żeglarskiej Paradzie Świętojańskiej wyraziły załogi m.in.: „Daru Młodzieży”, „Pogorii”, „Zawiszy Czarnego” i „Generała Zaruskiego”. Wzdłuż Parady popłynie też jacht „I love Poland”.

Zdjęcia z Parady Żeglarskiej prosimy przesyłać do 24 czerwca.


Partnerzy portalu

taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.