• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

SeaData z wyróżnieniem w konkursie Life Science

rk

11.12.2022 23:55 Źródło: SeaData, GPNT
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska SeaData z wyróżnieniem w konkursie Life Science

Partnerzy portalu

SeaData z wyróżnieniem w konkursie Life Science - GospodarkaMorska.pl
SeaData

Firma specjalizująca się w monitoringu środowiska wygrała w konkursie organizowanym przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

W ramach udziału w przedsięwzięciu członkowie zespołu skupili się na aspekcie Mobile Monitoring, związanym z monitoringiem jakości wody. Wygraną w konkursie chcą przeznaczyć na rozwój swoich projektów i technologii, aby dalej pracować nad rozwojem systemu bojek wodnych, a także poszerzyć zakres monitorowanych parametrów. W ten sposób zespół chce zapewnić wysokiej jakości kompleksowy monitoring, który pozwoli na szybkie wykrycie niebezpiecznych zdarzeń i ich przyczyny na akwenach wodnych i związanej z nimi infrastruktury.

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych pomysłów z dziedziny LifeScience. Nadsyłane projekty wpisywały się w obszary: Biotech, Digital Health, Biogospodarka, ale można było także zaproponować rozwiązania poprawiające jakość życia lub zdrowia oraz wszystkie inne rozwiązania z zakresu IT/ICT i Life Science. Na autorów najbardziej innowacyjnych prac czekały nagrody, których pula wynosiła łącznie ponad 80 tysięcy złotych. Były to nie tylko nagrody finansowe, ale także wsparcie ekspertów w realizacji zgłoszonego pomysłu, miejsce do pracy i prototypowania. Do konkursu zgłoszono w sumie 40 projektów.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.