• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Coraz bardziej bałtycki konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty

mj

16.12.2021 22:06 Źródło: Inf. prasowa
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Coraz bardziej bałtycki konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty

Partnerzy portalu

Coraz bardziej bałtycki konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty - GospodarkaMorska.pl

Można już zgłaszać swoje zdjęcia do 11. edycji konkursu Pantaenius Yacht Photo. Każda własna fotografia zrobiona w 2021 roku i tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki, motorówki a nawet skutera wodnego może wziąć udział w konkursie. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.pantaenius-foto.pl.

Konkurs zmienił nazwę na międzynarodową, gdyż w tym roku, oprócz rodzimych amatorów żeglarstwa i fotografii, organizatorzy zapraszają do udziału także naszych bałtyckich sąsiadów z Litwy, Łotwy i Estonii!

W pierwszej połowie lutego na stronie konkursu odbędzie się głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony plecakiem Marin od Code Zero, póki co dostępnym jedynie w sklepie stacjonarnym w Sopocie.

W kolejnym etapie fotograficzno-żeglarskie jury wybierze 30 finałowych zdjęć i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 17 marca 2021 w formie transmisji na Facebooku.

Nagrodą główną tradycyjnie jest świetny żeglarski zegarek Garmin Quatix 6 ufundowany przez Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów. Na laureata lub laureatkę drugiego miejsca będzie czekać techniczna kurtka żeglarska Crew Jacket ufundowana przez markę Helly Hansen, oczywiście w rozmiarze wskazanym przez laureata. Nagrodą za trzecie miejsce będzie duża torba żeglarska Pampero również ufundowana przez Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów.

Helly Hansen, sponsor konkursu, i tym razem rzuca wyjątkowe fotograficzne wyzwanie uczestnikom konkursu fundując nagrodę w autorskiej kategorii „TO JEST NAS CZAS”.

Na uczestników czekają także inne nagrody specjalne. I tak w kategorii motorowodnej autor najlepszego zdjęcia będzie miał okazję wykorzystać voucher na kurs w Akademii Jachtingu, w kategorii morskiej otrzyma kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego, a w kategorii regatowej – lornetkę od organizatorów regat LOTOS Nord Cup Gdańsk.  

Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin można znaleźć na stronie internetowej konkursu.


Fot. Depositphotos

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.