• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Uniwersytet Morski z kierunkiem poświęconym MFW

jm

17.12.2021 08:19
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Uniwersytet Morski z kierunkiem poświęconym MFW

Partnerzy portalu

Uniwersytet Morski z kierunkiem poświęconym MFW - GospodarkaMorska.pl

Uniwersytet Morski w Gdyni uruchamia dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie ryzykiem w morskim przemyśle wydobywczym i energetyce wiatrowej”.

Uniwersytet Morski w Gdyni chce kształcić kadry dla sektora morskich farm wiatrowych. Rekrutacja na nowe podyplomowe studia „Zarządzenia ryzykiem w morskim przemyśle wydobywczym i energetyce wiatrowej” już ruszyła. Chętni do rozpoczęcia nauki mogą składać dokumenty od 13 grudnia, zarówno drogą elektroniczną, jak i tradycyjną pocztą.

Studia potrwają dwa semestry i odbywać się będą w systemie niestacjonarnym. Aplikować można do 11 lutego, aczkolwiek uczelnia zastrzega, że już wcześniej może zabraknąć wolnych miejsc. Program kształcenia został podzielony na pięć modułów, pośród których są kwestie prawne i gospodarcze, metody oceny ryzyka projektach na różnych etapach, metody zarządzania ryzykiem z podziałem na przemysł wydobywczy i morską energetykę wiatrową i studia przypadków.

„Studia podyplomowe „Zarządzanie ryzykiem w morskim przemyśle wydobywczym i energetyce wiatrowej” zapewniają wiedzę, która w połączeniu z doświadczeniem umożliwi uczestnikom zajęć identyfikację szerokiego zakresu zagrożeń związanych z morskim przemysłem wydobywczym i energetyką wiatrową, a następnie analizę i ocenę oraz zarządzanie i kontrolę ryzyka związanego z tymi zagrożeniami” głosi broszura przygotowana przez uczelnię.

Więcej informacji można znaleźć na wn.umg.edu.pl

Fot. Depositphotos

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.