• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Nowa marka w Omida Group - Omida Finance pionierem nowoczesnego finansowania w branży TSL

Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska Nowa marka w Omida Group - Omida Finance pionierem nowoczesnego finansowania w branży TSL

Partnerzy portalu

Fot. Omida Finance

Omida Group powołuje nową spółkę Omida Finance, która ma pełnić rolę podmiotu finansującego przewoźników dla wszystkich spółek z grupy oraz w przyszłości dostarczać inne nowoczesne rozwiązania wspierające interesy Omida Group.

Założyciele Omida Finance i wizja nowoczesnego finansowania

Dzięki zderzeniu pomysłów popartych wieloletnim doświadczeniem ekspertów świata finansów, sprzedaży i operacji - Michał Kazimierczak, Michał Należyty i Krzysztof Boryszewski ze strategią, którą realizuje zarząd Omida Group, powstał program finansowania przewoźników OmiPay.

OmiPay to plan na zmianę gry w finansowaniu w branży transportowej, za jego sprawą przewoźnicy nie muszą martwić się o cashflow i bezpiecznie mogą rozwijać swój biznes.

Program OmiPay wyznacza nowe zasady w finansowaniu TSL

OmiPay jest zaprojektowany tak, aby zapewniać szybki dostęp do pieniędzy i maksymalną prostotę. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań finansowania faktur, OmiPay zapewnia użytkownikom w mobilnej aplikacji intuicyjny interfejs z widokiem wszystkich faktur przeznaczonych do finansowania i czytelny kalkulator kosztów, jakie ponosi przewoźnik za wcześniejszą wypłatę środków. Takie działanie stanowi bezprecedensowe rozwiązanie na rynku TSL.

Dodatkowo OmiPay wyróżnia się na rynku dzięki pełnej transparentności kosztów oraz konkurencyjności cenowej. Proponowane warunki są jasne i zrozumiałe dla każdego przewoźnika, co gwarantuje uczciwość i przejrzystość wszystkich działań. Dodatkowo, OmiPay dla aktywnych użytkowników umożliwia uzyskanie dodatkowych rabatów i bonusów.

Omida Finance - nowe horyzonty rozwoju

Omida Finance w ramach programu OmiPay dostarcza rozwiązanie e-skonta dla przewoźników współpracujących ze spółkami Omida Group. Pierwszą spółką z grupy, która objęła programem finansowania swoich przewoźników jest Omida Logistics. Dzięki działaniom zaplanowanym na 2024 rok, już wkrótce kolejne spółki z grupy będą mogły zaproponować rozwiązanie swoim przewoźnikom.

— Omida Finance oraz program OmiPay reprezentują nasze zaangażowanie w innowacje oraz dążenie do zapewnienia naszym partnerom najlepszych możliwych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom i zaangażowaniu Omida Finance stanie się synonimem nowoczesnego finansowania w branży TSL, przynosząc korzyści wszystkim uczestnikom rynku. Jesteśmy pełni entuzjazmu i zapraszamy do korzystania z programu finansowania Przewoźników OmiPay — Omida Group.

Partnerzy portalu

legal_marine_mateusz_romowicz_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.