• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Bieg po terminalu GCT w Gdyni. Osiem darmowych biletów do wygrania! [KONKURS]

AK

05.08.2021 15:40 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Bieg po terminalu GCT w Gdyni. Osiem darmowych biletów do wygrania! [KONKURS]

Partnerzy portalu

Bieg po terminalu GCT w Gdyni. Osiem darmowych biletów do wygrania! [KONKURS] - GospodarkaMorska.pl
Fot. GTC

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się bieg na terenie terminalu kontenerowego już 15 sierpnia. One Terminal Run Gdynia to inicjatywa Hutchison Ports Gdynia. Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 4 bilety na "Bieg 5 km" oraz 4 bilety na "Bieg na 1 milę morską". Dołącz do zabawy, wygraj darmowe bilety!

Planowany jest start na dwóch dystansach: o godzinie 18.00 na 1 milę morską oraz o 19.00 na 5 km. Wydarzenie mieć będzie charakter charytatywny – cały dochód przeznaczony zostanie na Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni. W czasie biegu planowana jest również aukcja charytatywna ciekawych przedmiotów. 

CZYTAJ więcej: Po raz pierwszy w Polsce. Biegnij po terminalu

Przed kompleksem bramowym na ul. Gołębiej ustawione zostanie podium, scena z oprawą muzyczną, punkty z napojami oraz namioty sponsorów (m.in. strefa relaksu z leżakami). Natomiast na właściwy teren terminalu wstęp będą mieli jedynie zarejestrowani i wylegitymowani biegacze.

Co zrobić aby wygrać darmowy bilet?

Jeśli marzysz o bezpłatnym bilecie i wzięciu udziału w pierwszym takim biegu po terminalu kontenerowym w Porcie Gdynia, napisz, dlaczego to akurat Ty powinieneś taką wejściówkę dostać. Przekonaj nas, dlaczego to akurat Ty powinieneś pobiec po terminalu GCT? 

Odpowiedzi należy przesyłać do piątku 6 sierpnia, na oficjalnym profilu GospodarkaMorska.pl TUTAJ. 

Bieg po terminalu 2021. Plan wydarzeń - niedziela 15 sierpnia:

15:00 – 17:30 – wydawanie pakietów startowych
18:00 – start Biegu na 1 Milę Morską
18:25 – dekoracja biegu na 1 milę
19:00 – start Biegu 5 km
19:50 – dekoracja biegu na 5 km, zakończenie imprezy

Zapisy trwają TUTAJ

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.