• <

Nowa ustawa wprowadza zmiany w monitorowaniu wód – Mobile Monitoring dostosowuje swoje produkty

gm

01.11.2023 21:31
Strona główna Ekologia Morska, Ochrona Bałtyku, Rybołówstwo Morskie Nowa ustawa wprowadza zmiany w monitorowaniu wód – Mobile Monitoring dostosowuje swoje produkty

Partnerzy portalu

fot. Mobile Monitoring

Ostatnie zmiany w ustawie o rewitalizacji Odry oraz ustawie Prawo wodne wprowadzają nowe wymogi dotyczące monitorowania jakości i ilości wód w Polsce. W odpowiedzi na nowe regulacje, firma Mobile Monitoring ogłosiła, że już teraz pracuje nad dostosowaniem swoich produktów do nowych wymogów prawa.

Nowa ustawa stawia przed producentami i użytkownikami urządzeń monitorujących wyzwanie uzyskania zgłoszenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń pomiarowych. Urządzenia te muszą spełniać określone kryteria, w tym dokładne określenie lokalizacji, zwłaszcza jeśli chodzi o obszary zagrożone powodzią.

Mobile Monitoring, w odpowiedzi na nowe regulacje, aktywnie dostosowuje nie tylko swoje nowe produkty, ale również aktualizuje już istniejące systemy, aby były one w pełni zgodne z nowymi przepisami. Dzięki temu, firma gwarantuje, że zarówno obecni, jak i przyszli użytkownicy będą mogli korzystać z urządzeń oferujących najwyższą jakość monitorowania wód, spełniających jednocześnie wszystkie wymagania prawne.

To ważne działanie ze strony Mobile Monitoring, podkreślające ich zaangażowanie w ochronę środowiska i dostarczanie klientom niezawodnych rozwiązań w dynamicznie zmieniającym się środowisku regulacyjnym. Pokazuje to również, że firma łączy innowacyjność z odpowiedzialnością, dostosowując się do potrzeb rynku i dbając o zrównoważony rozwój.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.