ew
Brzmi jak kiepski żart? Niekoniecznie. Każdy z nas może popatrzeć na falujący Bałtyk bez wychodzenia z domu.
Jesteś odpowiedzialnym mieszkańcem i zgodnie z hasłem #zostańwdomu unikasz wychodzenia na miasto bez pilnej potrzeby w czasie epidemii. Ale kochasz te miasto między innymi dlatego, że masz z domu na plażę o rzut frisbee. I kiedy tylko najdzie cię ochota możesz w przeciągu kilku – kilkunastu minut znaleźć się na brzegu i zapatrzyć w daleki horyzont. Brakuje ci tego widoku?
Część z nas może cieszyć się panoramą morza ze swego okna. Ale co mają zrobić w czasie dobrowolnej kwarantanny mieszkańcy, z których okien widać kamienice i ulice? Nic prostszego – wejść w internet. I nie chodzi o oglądanie pięknych fotografii gdyńskich plaż i klifów publikowanych na Facebookowym profilu Gdynia w obiektywie, lecz podglądanie falującej wody, płynących po niej statków, sunących po niebie obłoków i przelatujących mew.
Wystarczy odwiedzić stronę miasta lub Portu Gdynia i odpalić kamery. Na stronie gdynia.pl znajdziemy dostęp na żywo do podglądu na plażę miejską, marinę widzianą z dachu Akwarium Gdyńskiego i molo w Orłowie: Kamery na gdynia.pl
Swoją kamerę uruchomił też niedawno Port Gdynia. Przez portowe szklane oko popatrzymy na wejście do portu: Kamera Portu Gdynia
Ile można zarobić na statku? Nawet 10 tys. euro miesięcznie
00:01:39
Tak rozkłada się ciało w głębi oceanu (wideo)
Na „Titanicu” byli pasażerowie z Polski
Pracowniczki platformy wiertniczej: Dziwne jest nie to, że tu jesteśmy, tylko to, że nas tu wcześniej nie było
Ogromne lodowe kule nad Bałtykiem. Skąd się wzięły?
00:01:35
Statek kosmiczny obcych czy nazistowski bunkier pod wodą? Dziwne odkrycie w głębinach Bałtyku
"Spotkanie po latach". Pokład Sokoła zwiedził były dowódca okrętu z czasów jego służby pod norweską banderą
Wynalazek UMG opatentowany przez Europejski Urząd Patentowy
Nietypowy wyraz francusko-polskiej współpracy. Powstał atomowy okręt podwodny… z klocków. Jest do kupienia
Trwa ogólnopolski konkurs Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na nazwę dla następcy Daru Młodzieży
UMG uczcił 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
Bezpieczeństwo w przemyśle i logistyce morskiej: system LOTO i sorbenty – inwestycja decydująca o sukcesie operacyjnym