• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Exerters stawia na ChartWorld

Strona główna Edukacja, praca Exerters stawia na ChartWorld
Exerters stawia na ChartWorld - GospodarkaMorska.pl

ew

07.06.2019 Źródło: własne

Najnowocześniejsze rozwiązania szkoleniowe z zakresu obsługi systemu ECDIS na wyciągnięcie ręki. Gdyński ośrodek szkoleniowy Exerters Training Centre stawia na współpracę z firmą ChartWorld i jako jedyny w Europie zapewni szkolenia z instruktorem z zakresu obsługi systemu ECDIS eGlobe G2.

ChartWorld Navigation Experts to specjaliści od nawigacji cyfrowej wykorzystywanej na statkach od 1999 roku. Stworzyli bezpieczny, nowoczesny i intuicyjny produkt do korzystania z map elektronicznych zastępujących konwencjonalne mapy papierowe. Jego użytkowanie jest przede wszystkim proste i intuicyjne. Posiada szereg narzędzi, których zadaniem jest znaczne ułatwienie prowadzenia nawigacji, manewrowania przy podchodzeniu do portu, aktualizacji map i planowania trasy. W połączeniu z programem ChartBrowser zapewnia proste i szybkie zamawianie i aktualizowanie map elektronicznych. Niezaprzeczalną korzyścią posiadania ChartWorld w obrębie całej floty jest ujednolicenie procedur nawigacyjnych. Oficerowie i superintendenci pracujący na różnych statkach od pierwszych chwil na mostku są doskonale zaznajomieni z zainstalowanym systemem ECDIS. Ujednolicenie procedur oraz systemu znacznie wpływa na bezpieczeństwo na statku- uprzednio przeszkoleni użytkownicy znając funkcje programu są w stanie adekwatnie reagować w każdej sytuacji, szczególnie w przypadku zagrożenia.

ChartWorld posiada dwa poziomy funkcjonowania: basic dla pracownika, w którego zakres obowiązków nie wchodzi ekspercka znajomość systemów ECDIS, a który używa ich w przypadku np. manewrowania czy w czasie wachty nawigacyjnej. Jest to szczególnie przydatne dla C/O i kapitanów. Oraz advanced dla osób, którzy w zakresie swoich obowiązków posiadają poszerzoną znajomość systemów ECDIS, a które dzięki ChartWorld mogą w pełni wykorzystać potencjał programu, słowem 2/O będą zadowoleni z ogromu możliwości jakie oferuje software eGlobe G2. Co więcej, firma oferuje tzw. najem długoterminowy swoich produktów na zasadzie leasingu, co stanowi znaczną korzyść dla armatora- decydując się na rozwiązanie finansowe oferowane przez ChartWorld nie ponosi nagłych wysokich kosztów instalacji ECDIS.  

Jak przyznaje Wojciech Legieć z Exerters Training Centre w Gdyni: "Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że eGlobe G2 od ChartWorld jest jednym z najlepszych programów, z jakimi kiedykolwiek pracowaliśmy. Intuicyjność, nowoczesność, łatwość obsługi to olbrzymie zalety obsługi systemu. Prowadzimy szkolenia, których programy gwarantują uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji, ciekawostek, sposobów działania w pracy z programem. Wszystkie prowadzone przez nas kursy są podsumowywane egzaminem. Wystawiamy certyfikaty zatwierdzone bezpośrednio przez producenta potwierdzające pozyskanie umiejętności."

O tym, dlaczego warto wybrać właśnie Exerters, rozmawialiśmy z jego założycielem. Wywiad dostępny jest TUTAJ

Exerters Training Centre to przede wszystkim praktycy. Instruktorzy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie oraz wciąż aktualizowaną wiedzę zdobywaną w czasie kursów oraz pracy na statkach. Jak mówi Wojciech Legieć: "Mamy świadomość, że połączenie teorii i praktyki daje naszym kursantom dostęp do rzetelnej wiedzy."

Co więcej, terminy są dopasowywane do partnerów zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami a duże grupy oraz stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Więcej na temat szkoleń na stronie Exerters Training Centre

 

 

 

Źródło:
własne
 Ropa brent 42,58 $ baryłka  -0,72% 12:55
 Cyna 17080,00 $ tona -1,70% 25 wrz
 Cynk 2365,00 $ tona -0,59% 25 wrz
 Aluminium 1708,00 $ tona 0,65% 25 wrz
 Pallad 2271,55 $ uncja  -0,28% 12:55
 Platyna 888,40 $ uncja  -0,10% 12:55
 Srebro 23,92 $ uncja  0,42% 12:55
 Złoto 1889,35 $ uncja  0,17% 12:55

Dziękujemy za wysłane grafiki.