• <

Bladt Industries to teraz CS WIND Offshore

jm

08.05.2024 11:01

Partnerzy portalu

Pod koniec zeszłego roku Bladt Industries, firma specjalizująca się w dostawie konstrukcji stalowych m.in. na potrzeby rynku offshore, został przejęty przez południowokoreański CS WIND Corporation. Kilka miesięcy później oficjalnie potwierdzono zmianę nazwy Bladt Industries, która obecnie nazywa się CS WIND Offshore.

Nowa nazwa ma podkreślać ukierunkowanie firmy na rynek offshore.

- Nową nazwą chcemy podkreślić, że jesteśmy w pełni zaangażowani w morską energetykę wiatrową. Jesteśmy dumni z historii Bladt Industries jako firmy, która ukształtowała morską energetykę wiatrową i zdobyła zaufanie wielu klientów. Będziemy kontynuować pielęgnowanie dziedzictwa i korzystać z wieloletniego doświadczenia – mówi Joseph Oh, dyrektor generalny CS WIND Offshore. – Po zakończeniu przejęcia spółka CS WIND Offshore stała się wzmocniona i chcemy, aby nazwa i tożsamość naszej firmy to odzwierciedlały: nie jesteśmy sami – jesteśmy częścią globalnej rodziny CS WIND – dodaje Oh.

Bladt Industries współpracował przy produkcji konstrukcji stalowych na potrzeby rynków offshore wind oraz offshore oil&gas z polskimi kontrahentami, m.in. Energomontażem-Północ czy Baltic Operator.Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.