• <

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sponsorem Głównym Polskiej Ligi Żeglarskiej

17.05.2024 09:38 Źródło: STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sponsorem Głównym Polskiej Ligi Żeglarskiej

Partnerzy portalu

Fot. STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi

W dniu 12 maja 2024 doszło do podpisania umowy sponsoringowej pomiędzy STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o., a Polską Ligą Żeglarską. STBU nabyło prawa Sponsora Głównego rozgrywek, które obecnie są najbardziej dynamicznie rozwijającym się projektem żeglarskim w Polsce.

Sponsoring to ważny element strategii marketingowej i znakomity sposób komunikacji firmy z otoczeniem. Sport natomiast jest naturalną platformą, w której to narzędzie jest wykorzystywane. Nie inaczej jest w STBU. Firma angażuje się w kilka najbardziej popularnych dyscyplin sportu takich jak piłka ręczna, siatkówka, koszykówka czy piłka nożna, ale to żeglarstwo jest aktywnością numer jeden. STBU to firma z Sopotu, znad morza i wodę oraz żagle ma w swoim DNA.

- Żeglarstwa nie da się nie lubić, żeglarstwo to ryzyka, żywioły, wspaniali ludzie, teamwork. Chcemy te wartości wspierać i chcemy być w żeglarstwie widoczni jako STBU. Podpisujemy umowę sponsoringową i chcemy w ten sposób dawać IMPULS do bezpiecznego pływania przez cały sezon - powiedział tuż po podpisaniu umowy Adam Lewandowski Prezes STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

Tym samym STBU domknęło klamrę swoich aktywności w sporcie żeglarskim uruchamiając kompleksowy program komunikacji zawierający między innymi:
Sponsoring Polskiej Ligi Żeglarskiej i Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej;
Partnerstwo z czołowymi załogami rozgrywek - YKP Gdynia - trzykrotnymi Klubowymi Mistrzami Polski oraz MKS Marina Niesulice;
Współpraca brokerska z Polskim Związkiem Żeglarskim;
Udział firmowej załogi w regatach morskich - np. zwycięstwo w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta;
Organizacja własnych regat o Puchar Prezesa STBU dla budowania relacji z kontrahentami.

Rozgrywki Polskiej Ligi Żeglarskiej można śledzić na nowej oficjalnej stronie: www.ligazeglarska.pl oraz na profilach ligi w social mediach.

Partnerzy portalu

legal_marine_mateusz_romowicz_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.