• <

Stogi. TVN w ten weekend z programem na żywo - atrakcje dla plażowiczów i Gdańsk bez plastiku

ew

09.08.2019 09:39 Źródło: gdansk.pl
Strona główna Ekologia Morska, Rybołówstwo Stogi. TVN w ten weekend z programem na żywo - atrakcje dla plażowiczów i Gdańsk bez plastiku
Stogi. TVN w ten weekend z programem na żywo - atrakcje dla plażowiczów i Gdańsk bez plastiku - GospodarkaMorska.pl

W piątek, 9 sierpnia, ekipa TVN zagości na gdańskiej plaży Stogi, by przez trzy dni realizować programy telewizyjne w ramach “Projektu Plaża”. Dla mieszkańców i turystów przygotowano liczne darmowe atrakcje. Miasto Gdańsk skorzysta z okazji, by promować “Gdańsk bez plastiku” - sposoby na mądre traktowanie spraw ekologii i niezaśmiecanie przyrody jednorazowymi opakowaniami.

Ekipa TVN chętnie podchwyciła zaproponowany przez Miasto pomysł, by w programach realizowanych na Stogach promować akcję “Gdańsk bez plastiku”. Organizatorzy piszą: “Już dziś każdy z nas może zrezygnować lub ograniczyć zużycie plastikowych siatek, słomek, kubków i butelek jednorazowego użytku. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to długofalowy proces zmiany naszych nawyków, jednak wierzymy, że możemy w tym obszarze zacząć działać zgodnie z gdańską dewizą >>nec temere, nec timide<<”.

Dziennikarze TVN chcą, by to wyjątkowe miejsce od piątku 9 sierpnia do niedzieli 11 sierpnia tętniło wakacyjnym życiem jeszcze mocniej niż na co dzień. Wszystkie atrakcje będzie można znaleźć w miasteczku „Projektu Plaża” - trudnym do przeoczenia przez plażowiczów ze względu na charakterystyczne, żółto-niebieskie “dmuchańce”. Wstęp wolny.

Z myślą o dzieciach powstała strefa „Kids Club”, gdzie znajduje się plac zabaw, a do dyspozycji są animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami.

Również nastolatkom i dorosłym nie grozi nuda - będzie można spróbować swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach, m.in. pływaniu na desce SUP i skakaniu na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej ekstremalnych sportów czekają zajęcia z zumby. Jest także coś dla sympatyków dużo spokojniejszej rozrywki - ci swoje miejsce znajdują m.in. w kąciku czytelniczym.

W sobotę i niedzielę organizatorzy zapraszają na spotkania ze znanymi i lubianymi postaciami programów telewizyjnych. Do Gdańska, by zobacyć się z publicznością, przybędą zwycięzcy programu „Top Model” - Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz (prywatnie są parą). Oprócz nich w miasteczku TVN będą również plażować „Panthers” - mistrzowie Polski w futbolu amerykańskim, a także trenerka fitness Kasia Dziurska z narzeczonym, żeglarz Tomek Jakubiak, zwycięzca VI edycji „MasterChefa” Mateusz Zielonka oraz Miss Świata Głuchych 2016 - Iwona Cichosz.

TVN-owska impreza nie ograniczy się jedynie do Stogów. W Parku Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie powstanie wieczorne kino letnie player.pl. Dla chętnych - wygodne miejsca w leżakach i dwa filmy: 

„Podatek od miłości” (piątek, 9 sierpnia, godz. 22.30)
„BFG. Bardzo Fajny Gigant” (sobota, 10 sierpnia, godz. 21.30)

Ekipa “Projektu Plaża” od początku wakacji odwiedza nadmorskie miejscowości, by nadawać w plenerze weekendowe programy dla TVN. Zaczęli w pierwszych dniach lipca w Świnoujściu, potem były kolejno: Kołobrzeg, Dziwnów, Darłówko Zachodnie. W pierwszy weekend  sierpnia TVN zagościł w Ustce, teraz przychodzi kolej na Gdańsk, następne będą: Łeba i Władysławowo.

Źródło:
gdansk.pl

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 37500,00 $ tona 2,53% 24 wrz
 Cynk 3109,00 $ tona 2,17% 24 wrz
 Aluminium 2905,00 $ tona -1,06% 24 wrz
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.