• <
pge_baltica_390x100_duży

Takie rzeczy tylko w Kanadzie. Kraby podróżowały metrem (wideo)

pc

17.05.2018 13:38 Źródło: własne
Strona główna Ekologia Morska, Ochrona Bałtyku, Rybołówstwo Morskie Takie rzeczy tylko w Kanadzie. Kraby podróżowały metrem (wideo)

Partnerzy portalu

Takie rzeczy tylko w Kanadzie. Kraby podróżowały metrem (wideo) - GospodarkaMorska.pl

Kraby w metrze. Na takich niecodziennych pasażerów natknęli się mieszkańcy Toronto w jednym z zatłoczonych wagonów. Skorupiaki zajęły miejsca siedzące, a nawet miały opłacony bilet.

Trzy kraby przyniósł do metra Johnny Ghicas. Mężczyzna kupił je w supermarkecie, zapłacił za ich przejazd i położył na siedzeniach. W ten sposób chciał zobaczyć, co zrobią pasażerowie. Gdyby reakcje były negatywne, miał zabrać zwierzęta. Większości osób eksperyment się jednak spodobał. Nagrywali filmy, robili zdjęcia lub po prostu wpatrywali się w kraby.

Niestety, jedna z rozwścieczonych widokiem skorupiaków pasażerek podeszła do krabów i zrzuciła je na podłogę. Dwa zginęły na miejscu, trzeci został ciężko ranny.

– Byłem tego pewien, że kraby nikogo nie ugryzą i na nikogo nie wejdą. Ludzie wożą w metrze swoje zwierzęta i nikt nic nie mówi. Każdy klient, który zapłaci, ma prawo usiąść. Nie spodziewałem się, że pasażerka zrzuci skorupiaki na innych ludzi – powiedział Johnny Ghicas, właściciel krabów.

Pomysł nie spodobał się także operatorowi metra – TTC. Brad Ross, rzecznik firmy, napisał, że dla karbów absolutnie nie ma miejsca na siedzeniach w pociągach TTC. – Zostawcie swoje kraby w wiadrze – dodał.

Sprawą nie zajęła się policja. Gary Long, rzecznik miejscowej policji, powiedział, że przewożenie krabów w środkach transportu publicznego nie jest przestępstwem.

escort_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.