• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Zakończył się KRING 2015

06.10.2015 06:09 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Zakończył się KRING 2015 - GospodarkaMorska.pl

W dniach 27-29 września 2015 r. w Gdańsku odbyło się międzynarodowe spotkanie ekspertów z zakresu ochrony brzegów, KRING 2015. W programie spotkania znalazły się warsztaty specjalistyczne, panele tematyczne, prelekcje oraz wyjazdy studyjne w miejsca umocnień oraz inwestycji realizowanych w ramach programów ochrony brzegów przez Urząd Morski w Gdyni.

Międzynarodowa konferencja KRING, to cykliczne spotkanie odbywające się w europejskich państwach nadmorskich, które skupiają inżynierów ochrony wybrzeża, jak i całą administrację morską wokół kwestii ochrony pasa nadbrzeżnego ze wszelkimi konsekwencjami, jakie one mają dla środowiska morskiego i brzegowego.

Tegoroczne tematy warsztatów to:

  • Sea shores monitoring technologies: experiences, standardization, recognition thresholds
  • “Gdansk Declaration” – Collaboration between Kring partners: Generating research questions / problem descriptions regarding monitoring techniques
  • Sea flood risk analysis: problem with risk maps, law and spatial contexts, possible standardization

Organizatorem KRING 2015 był Urząd Morski w Gdyni, zaszczyciło nas swoją obecnością ok. 100 ekspertów, a także goście honorowi na czele z Panią Dorotą Pyć, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.