• <
BOTA_2023

20 mln zł na pożyczki dla mikro i małych przedsiębiorstw

pc

29.03.2018 01:17 Źródło: własne
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska 20 mln zł na pożyczki dla mikro i małych przedsiębiorstw

Partnerzy portalu

20 mln zł na pożyczki dla mikro i małych  przedsiębiorstw - GospodarkaMorska.pl

Kolejna umowa dotycząca produktu finansowego Mała Pożyczka adresowanego do mikro i  małych przedsiębiorstw realizujących przedsięwzięcia rozwojowe zostanie podpisana w czwartek.

Przypomnijmy: Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. uruchamia nowy produkt finansowy – Mała Pożyczka – adresowany do mikro  i  małych  przedsiębiorstw realizujących przedsięwzięcia rozwojowe. W Gdańsku podpisana zostanie umowa z pośrednikiem finansowym, który udzielać będzie pożyczek, czyli z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Wartość podpisanej umowy to 20 mln zł.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. została powołana w 2003 r. m.in. w celu udzielania pożyczek zwłaszcza małym przedsiębiorcom. Dotychczas nie udzielała wsparcia na rzecz przedsiębiorców z obszaru województwa pomorskiego. Jednakże, z powodzeniem realizuje podobne przedsięwzięcia w województwie wielkopolskim czy też kujawsko-pomorskim.

W wyniku realizacji podpisywanej w czwartek umowy wspartych zostanie 115 przedsiębiorstw, w tym 104 mikroprzedsiębiorców.

legal_marine_mateusz_romowicz_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.