• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Na Politechnice Gdańskiej odbędą się Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2024

11.03.2024 14:42 Źródło: Politechnika Gdańska
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Na Politechnice Gdańskiej odbędą się Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2024

Partnerzy portalu

Fot. Politechnika Gdańska

To już VIII edycja wydarzenia, organizowanego na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa na Politechnice Gdańskiej. Termin targów to 14 marca godz. 10.00-14.00.

Wydarzenie jest skierowane do studentów, absolwentów oraz uczniów szkół średnich pragnących nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami działającymi w branży morskiej. To okazja do rozmów z przedstawicielami firm i zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników.

Podczas targów przedstawiciele firm przedstawią oferty pracy, staży i praktyk zawodowych. Wśród nich będą m.in. Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. wraz z PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o., które zaprezentują oferty pracy i staży przy budowie wielozadaniowych fregat dla polskiej Marynarki Wojennej w ramach programu "Miecznik", a także umożliwią rozmowę z kadrą pracowniczą zaangażowaną w to przedsięwzięcie.

W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego oraz będzie możliwość odbycia konsultacji doradczych oraz konsultacji z zakresu przedsiębiorczości z doradczyniami Biura Karier i Absolwentów.

Organizatorem targów jest Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej i Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.