• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Konferencja WindEUROPE w Bilbao. Tego wydarzenia branża offshore przegapić nie może

AK

09.02.2022 13:17
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Konferencja WindEUROPE w Bilbao. Tego wydarzenia branża offshore przegapić nie może

Partnerzy portalu

Konferencja WindEUROPE w Bilbao. Tego wydarzenia branża offshore przegapić nie może  - GospodarkaMorska.pl

Konferencja WindEUROPE odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Bilbao. Udział w tym ważnym wydarzeniu gospodarczym to gratka dla pomorskich przedsiębiorców z branży offshore. Chęć wyjazdu zainteresowane firmy mogą jeszcze zgłaszać do poniedziałku 14 lutego. Wyjazd, dofinansowany z UE, organizuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Dzięki unijnemu wsparciu z Pomorskiego Brokera Eksportowego, istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu na konferencję WindEUROPE dla firm w wysokości aż 85 proc.  

Śmietanka europejskiego offshore w jednym miejscu

Konferencja WindEUROPE to kluczowe wydarzenie branżowe gromadzące cały europejski sektor wiatrowy. Daje możliwość zapoznania się z wszystkimi najnowszymi osiągnięciami w nauce i technologii wiatrowej na lądzie i na morzu. Podczas wydarzenia wystąpią najlepsi prelegenci reprezentujący różne aspekty działalności sektora – naukę, przemysł, finanse i inne.

Jak zgłosić chęć udziału w konferencji w hiszpańskim Bilbao? Do 14 lutego należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest TUTAJ.  

Szczegółowych informacji udziela przedstawicielka Agencji Rozwoju Pomorza, pani Anna Jafra, tel. 58 32 33 235, anna.jafra@arp.gda.pl. 

PROGRAM KONFERENCJI można sprawdzić TUTAJ.  

Fot. Depositphotos

Dziękujemy za wysłane grafiki.