• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Język angielski dla branży offshore - kurs dla techników i managerów

30.03.2023 23:50 Źródło: Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Język angielski dla branży offshore - kurs dla techników i managerów

Partnerzy portalu

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tak przedsiębiorstw, jak i pracowników, Agencja Rozwoju Pomorza S.A. rusza z kursami specjalistycznymi języka angielskiego.

Celem zajęć jest przekazanie wiedzy w zakresie technicznego słownictwa związanego z branżą offshore, dzięki czemu uczestnicy wzmocnią swoje kompetencje komunikacyjne i zadbają o bezpieczeństwo tak swoje, jak i współpracowników w branży offshore.

W ramach programu 17 kwietnia rozpoczną się dwa specjalistyczne kursy dla:

- techników, skierowany do osób planujących rozpoczęcie pracy związanej z morską energetyką wiatrową (instalacja i utrzymanie turbin wiatrowym itp.), a także uczniów i studentów kierunków związanych z morską energetyką wiatrową;

- managerów, realizujących projekty związane z morską energetyką wiatrową lub pokrewne, dedykowany dla osób posługujących się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2-C1.

Dla wszystkich zainteresowanych zostanie zorganizowane bezpłatne spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 12 kwietnia o godz. 15.00. Organizatorzy omówią na nim planowany harmonogram zajęć, ich formę, termin oraz metody nauczania.

Na pierwszych zajęciach zostanie przeprowadzony test określający stopień znajomości języka angielskiego. Szczegółowy harmonogram kolejnych zostanie uzgodniony z grupą. Moduły stacjonarne będą się odbywać w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, natomiast online będą prowadzone za pośrednictwem platformy szkoleniowej ClickMeeting.

Więcej informacji, a także zapisy są dostępne dla techników TUTAJ, dla managerów TUTAJ.

Dziękujemy za wysłane grafiki.