• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Flint Systems i Politechnika Morska w Szczecinie podpisali list intencyjny

jb

06.02.2023 18:13
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Flint Systems i Politechnika Morska w Szczecinie podpisali list intencyjny

Partnerzy portalu

Flint Systems i Politechnika Morska w Szczecinie podpisali list intencyjny - GospodarkaMorska.pl
Fot. Flint Systems

Flint Systems jako lider w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi szkoleniowych bazujących na wirtualnej rzeczywistości podpisał list intencyjny z Politechniką Morską w Szczecinie w sprawie rozpoczęcia współpracy partnerskiej mającej na celu napędzanie innowacji technologicznych i rozwój edukacji morskiej.

List intencyjny, podpisany 2 lutego 2023 r., stanowi znaczący krok naprzód w wysiłkach obu organizacji zmierzających do wprowadzenia najnowszych osiągnięć na rynek i zapewnienia studentom i wykładowcom wyjątkowych możliwości odkrywania nowatorskich inicjatyw badawczo-rozwojowych oraz korzystania z nich do jeszcze lepszego podnoszenia umiejętności i zdobywania wiedzy. Daje to też przykład, że polska myśl technologiczna w połączeniu z edukacją jest w stanie stworzyć rozwiązania doceniane na całym świecie. 

Gospodarka Morska
Fot. Flint Systems


„To bardzo ekscytujący czas dla Flint Systems. Możliwości nawiązania współpracy z tak prężnie rozwijającą się instytucją jaką jest Politechnika Morska w Szczecinie pozwala połączyć doświadczenie, zasoby i wiedzę, w celu stworzenia narzędzi do edukacji z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości w szeroko rozumianym obszarze morskim. Nasze partnerstwo z Politechniką Morską pozwoli wprowadzać na rynek nowe, przełomowe rozwiązania umożliwiające zdobywać wiedzę i umiejętności w bardziej praktyczny i atrakcyjny sposób”, powiedział Grzegorz Szatkowski, wiceprezes zarządu Flint Systems.

Dziękujemy za wysłane grafiki.