• <

Ciało 51-letniego mężczyzny wyłowiono z morza w okolicach Jastrzębiej Góry

gm

30.12.2022 15:07 Źródło: PAP
Strona główna Marynarka Wojenna, Bezpieczeństwo Morskie, Ratownictwo Ciało 51-letniego mężczyzny wyłowiono z morza w okolicach Jastrzębiej Góry

Partnerzy portalu

Ciało 51-letniego mężczyzny wyłowiono z morza w okolicach Jastrzębiej Góry - GospodarkaMorska.pl
OSP Jastrzębia Góra

W okolicy Jastrzębiej Góry (woj. pomorskie) wyłowiono dziś z morza dryfujące ciało 51-letniego mężczyzny. Jego poszukiwania trwały przez kilka godzin. W przyszłym tygodniu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

W nocy z czwartku na piątek policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 51-letniego mężczyzny.

- Mieszkaniec woj. łódzkiego, który wypoczywał w Jastrzębiej Górze, ok. godz. 1 w nocy oddalił się od rodziny, z którą spacerował wzdłuż plaży - powiedziała naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pucku komisarz Monika Bradtke.

Dodała, że mężczyzna wraz z rodziną szedł klifem w kierunku promenady. W pewnym momencie grupa zauważyła, że nie ma z nimi 51-latka.

Policja oraz strażacy przez kilka godzin poszukiwali mężczyzny przy użyciu m.in. specjalistycznego drona. Niestety, w piątek ok. godz. 10 na plaży w Jastrzębiej Górze spacerowicz zauważył w wodzie dryfujące ciało. Rodzina potwierdziła tożsamość mężczyzny, którym okazał się poszukiwany 51-latek.

Prokurator Prokuratury Rejonowej Jacek Chmielewski przekazał, że najpóźniej w poniedziałek zostanie wszczęte śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. W przyszłym tygodniu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.