• <

Komunikat Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na temat sytuacji związanej z koronawirusem

ew

12.03.2020 14:35 Źródło: własne
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska Komunikat Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na temat sytuacji związanej z koronawirusem

Partnerzy portalu

Komunikat Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na temat sytuacji związanej z koronawirusem - GospodarkaMorska.pl

Postępując według zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”, dbając bezpieczeństwo w obiektach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, z uwagą i troską patrzymy na rozwój sytuacji związanej z koronowirusem w Polsce.

Chcielibyśmy zapewnić Państwa, iż bezpieczeństwo pracowników naszych Najemców jest dla nas najważniejszym priorytetem i dokładamy starań, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy obsługi naszych Klientów, w tym zapewniając bezpieczeństwo sanitarne w Państwa miejscu pracy.

W związku z zagrożeniem wywołanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o:

- ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktów na terenie naszych Parków z klientami lub kontrahentami z zewnątrz,
- powstrzymanie się w przeciągu kilku najbliższych tygodni od organizacji spotkań, szkoleń, wizyt studyjnych, konferencji, etc. na terenie GPNT i BPNT,
- przełożenie na termin późniejszy spotkań w znacznym gronie, konferencji zaplanowanych w nadchodzących tygodniach w obiektach GPNT i BPNT,
- w miarę możliwości ograniczenie wyjazdów zagranicznych Państwa i Państwa współpracowników.

W odpowiedzi na pytania kierowane bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za Administrację w naszych obiektach, chcielibyśmy poinformować, iż nie planujemy zamknięcia części biurowych naszych obiektów.

Natomiast planujemy i prosimy Państwa o przekładanie terminów wydarzeń w naszych Centrach Konferencyjnych, na dogodnych dla Państwa warunkach. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Justyną Sterlingow - tel. 587404232 | 667600050

Planujemy także możliwość zaoferowania organizacji spotkań on line w naszych obiektach. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Ponadto chcielibyśmy także poinformować, że wdrożyliśmy w naszych obiektach ponadstandardowe środki bezpieczeństwa bezpośredniego:

POMIAR TEMPERATURY - w dniu dzisiejszym na naszych recepcjach w tych budynkach pojawią się termometry bezdotykowe z których w razie potrzeby można skorzystać.
CZYSTOŚĆ: stale stosujemy środki prewencji dodatkowa dezynfekcja toalet, kuchni, części wspólnych odbywa się codziennie wysokiej jakości środkami dezynfekującymi, (jednakże ze względu na obecną sytuację zwiększyliśmy intensywność podejmowanych czynności), planujemy dodatkowe aktywności dezynfekujące miejsca wspólne : panele numeryczne w windach, dostępność środków dezynfekujących we wspólnych recepcjach.
POWIETRZE: klimatyzacja i wentylacja jest regularnie poddawana serwisom i czyszczeniu.
CZĘŚCI WSPÓLNE/EDUKACJA: w windach oraz w częściach wspólnych zostały wywieszone plakaty informujące o sposobie postępowania w związku z koronawirusem.


W razie jakichkolwiek dalszych pytań w tym temacie prosimy o kontakt z naszym pracownikiem dedykowanym Zarządzaniu obiektami:


GPNT - Dominik Nowak – 601 788 033

BPNT –  Magdalena Strzelczyk – 508 579 500

PSSE - Monika Bogdanowicz (w sprawie jakichkolwiek spraw związanych z komunikacją) – 695 800 050

Rekomendujemy unikanie uczestniczenia w imprezach masowych oraz zaniechania podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem. Koronawirus jest podatny na rozpuszczalniki lipidów, co oznacza, że dokładne, co najmniej 30 sekundowe mycie rąk wodą ze zwykłym mydłem lub detergentem, jest kluczowe, by ograniczyć rozprzestrzeniania się koronawirusa. W przypadku gorszego samopoczucia, zwłaszcza gorączki i innych objawów grypopodobnych, zachęcamy do powstrzymania się od wychodzenia z domu i spotkań z innymi osobami. Apelujemy o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach: www.gis.gov.pl, gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ 800-190-590.

Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Partnerzy portalu

legal_marine_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.