• <

Wspólna Kaczka 2020 odwołana

ew

04.09.2020 12:00

Partnerzy portalu

Wspólna Kaczka 2020 odwołana - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka w Gdyni odwołana. Jak poinformowali organizatorzy: "Z przykrością zawiadamiamy, że w związku z wciąż utrzymującym się na wysokim poziomie zagrożeniem koronawirusem, jesteśmy zmuszeni odwołać Wspólną Kaczkę 2020. Serdecznie zapraszamy na przyszłoroczną edycję imprezy 8 października 2021".

XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka 2020 miała odbyć się 9 października br. w hali Gdynia Arena. W wydarzeniu mieli wziąć udział przedstawiciele wszystkich największych firm polskiej branży morskiej: portów, przedsiębiorstw żeglugowych, firm spedycyjnych i logistycznych, stoczni, a także podmiotów z nimi współpracujących, jak również agenci, maklerzy, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy. Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz pomorscy i trójmiejscy samorządowcy.

Tym razem, ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie się. Organizatorzy zachęcają jednak do uczestnictwa w spotkaniu towarzysko-biznesowo-sportowym III Wspólna Kaczka Golf Cup, które odbędzie się we czwartek 8 października br. na terenie Tokary Golf Club. Spotkanie przygotowane jest z myślą nie tylko o miłośnikach profesjonalnego golfa, ale także – za sprawą akademii – o osobach, które chcą się nauczyć jego podstaw. III Wspólna Kaczka Golf Cup będzie jednak przede wszystkim okazją do branżowych rozmów o wspólnych interesach w miłej, luźnej  atmosferze i przy dobrym jedzeniu na świeżym powietrzu, czego w tych dniach tak bardzo potrzebujemy. Więcej informacji: https://www.namiary.pl/golf.pdf
 
Jak czytamy w oświadczeniu organizatorów: "Jeżeli zdążyli Państwo opłacić fakturę dotyczącą spotkania w hali Gdynia Arena w dniu 9 października, środki trafią do Państwa z powrotem w ciągu kilku najbliższych dni".


Partnerzy portalu

legal_marine_mateusz_romowicz_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.