• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Targi Nor-Shipping 2022. Impreza nie odbędzie się w styczniu

AK

14.12.2021 11:50
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Targi Nor-Shipping 2022. Impreza nie odbędzie się w styczniu

Partnerzy portalu

Targi Nor-Shipping 2022. Impreza nie odbędzie się w styczniu - GospodarkaMorska.pl
Fot. www.nor-shipping.com

Firma Nor-Shipping podjęła decyzję o przełożeniu nadchodzącej wystawy i programu wydarzeń, które zaplanowano wcześniej na 13-22 stycznia 2022 roku. Obecnie zespół Nor-Shipping pracuje z zainteresowanymi stronami w celu podjęcia optymalnej decyzji dotyczącej targów. Nowy termin wydarzenia ma być ogłoszony przed końcem tego tygodnia.

Dyrektor Sidsel Norvik podkreśla, że nadszedł czas, aby podjąć „odpowiedzialną decyzję”, mimo że obecne ograniczenia krajowe pozwalają na organizowanie wystaw na dużą skalę.

– W bardzo płynnej sytuacji pandemii, z szybko rosnącymi wskaźnikami infekcji, tutaj w Norwegii i gdzie indziej, uważamy, że nadszedł czas, aby odłożyć nasz styczniowy program i spróbować wyjaśnić naszym wystawcom i uczestnikom, jak sytuacja będzie wyglądała dalej – skomentował Norvik.

Zapewnił, że najbliższe dni zespół Nor-Shipping spędzie na analizie sytuacji i planowaniu dalszych kroków. 

– Chcielibyśmy prosić wszystkich o cierpliwość w tej chwili. Z ostateczną decyzją wrócimy w tym tygodniu. Dziękuję wszystkim za nieustanne zrozumienie i wsparcie – zapewnił. 

Bliska współpraca

Nor-Shipping i jego właściciele NOVA Spektrum są w stałym dialogu z różnymi interesariuszami – od władz lokalnych po wystawców, partnerów i delegatów – aby być na bieżąco z rozwojem wydarzeń i nastrojami w branży.

Program wystawienniczy i program działań obejmuje całe spektrum firm oceanicznych, z naciskiem na prezentację i umożliwianie innowacji, pomysłów i partnerstw zdolnych do napędzania zrównoważonego sukcesu w branży.

Hitowa edycja

Dodajmy, że poprzednia edycja Nor-Shipping w 2019 roku była najbardziej udaną w ponad 50-letniej historii inicjatywy. Targi odwiedziło ponad 50 000 uczestników (wzrost o 34% w stosunku do 2017 r.), zgromadzonych z ponad 85 krajów w głównych halach wystawowych w Lillestrøm oraz w różnych miejscach w pobliskim Oslo.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.