• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

W marcu ruszą pierwsze w Polsce studia MBA dla sektora offshore wind. Zaprasza UM w Gdyni

Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu W marcu ruszą pierwsze w Polsce studia MBA dla sektora offshore wind. Zaprasza UM w Gdyni

Partnerzy portalu

W marcu ruszą pierwsze w Polsce studia MBA dla sektora offshore wind. Zaprasza UM w Gdyni - GospodarkaMorska.pl

Uniwersytet Morski w Gdyni zachęca do zapisywania się na studia podyplomowe MBA dedykowane dla sektora morskiej energetyki wiatrowej. Zajęcia rozpoczną się już 25 marca. 

Executive Offshore Wind MBA jest prowadzony przez ekspertów energetyki wiatrowej i praktyków zarządzania. Partnerem merytorycznym jest Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej, partnerami branżowymi są wiodące firmy MEW, a parterami akademickimi - uczelnie z Niemiec i Danii oferujące pierwszy program Offshore Wind Energy MBA na świecie.

– Absolwenci, pierwszego w Polsce a drugiego w Europie, sektorowego programu MBA otrzymają dyplom Podyplomowych Studiów MBA wydany przez Uniwersytet Morski w Gdyni oraz międzynarodowy dyplom Executive Masterof Business Administration wydany przez Uniwersytet Morski w Gdyni, University of Applied Sciences Bremerhaven and Business Academy SouthWest – wyjaśnia prorektor ds. kształcenia dr hab. Sambor Guze, prof.UMG.

Jak informuje zajęcia rozpoczną się już 25 marca 2022 i wciąż są jeszcze wolne miejsca.

– Zapraszamy osoby pracujące w firmach przemysłu morskiego i sektorze energetyki morskiej, ale też osoby z doświadczeniem w innych branżach, planujące w najbliższym czasie podjęcie aktywności zawodowej w sektorze offshore wind. Chętnych zapraszam do odwiedzenia strony ze szczegółowymi informacjami o programie – dodaje.

Dodajmy, że program trwa 4 semestry, prowadzony jest w języku angielskim. Aplikować mogą osoby posiadające wykształcenie wyższe i doświadczenie kierownicze. 

Fot. Depositphotos

Dziękujemy za wysłane grafiki.