• <
SAR_2022

HES Gdynia Bulk Terminal aktywnie wspiera walkę z koronawirusem

ew

23.04.2020 09:17 Źródło: własne
Strona główna Marynarka Wojenna, Służby Morskie, Ratownictwo Morskie HES Gdynia Bulk Terminal aktywnie wspiera walkę z koronawirusem

Partnerzy portalu

HES Gdynia Bulk Terminal aktywnie wspiera walkę z koronawirusem - GospodarkaMorska.pl

W trudną walkę z koronawirusem zaangażowała się spółka HES Gdynia Bulk Terminal. Portowy terminal wsparł trójmiejskie szpitale, przekazując 60.000 złotych na zakup respiratora dla Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku oraz 30.000 złotych dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni z przeznaczeniem na środki ochrony indywidualnej dla personelu medycznego.

Respirator trafił do  Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, gdzie wspomoże leczenie chorych w najcięższych przypadkach tej choroby.

Jak mówią przedstawiciele spółki HES Gdynia Bulk Terminal: "W tej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, ważne jest, aby zachowywać się odpowiedzialnie w stosunku do innych ludzi, trzymać się obowiązujących na ten czas zasad i zaleceń, które ograniczają rozprzestrzenianie się wirusa. Bardzo istotne jest, aby zjednoczyć nasze siły w tym czasie i wspomóc naszą służbę zdrowia w ratowaniu zdrowia i życia ludzi oraz pomagać potrzebującym w tym bardzo trudnym okresie"

 

 

Partnerzy portalu

Babcock1

Dziękujemy za wysłane grafiki.