• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Międzynarodowa konferencja Młodych Okrętowców "PostGradMarTec 2021"

ac

11.05.2021 10:18 Źródło: inf.prasowa
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Międzynarodowa konferencja Młodych Okrętowców "PostGradMarTec 2021"

Partnerzy portalu

Międzynarodowa konferencja Młodych Okrętowców "PostGradMarTec 2021" - GospodarkaMorska.pl
Fot. Gospodarka Morska

Towarzystwo Okrętowców Polskich KORAB, wspierane przez Polskie Forum Technologii Morskich, organizuje Międzynarodową konferencję Młodych Okrętowców "PostGradMarTec 2021".

Konferencja jest kontynuacją ubiegłorocznej "KORAB CEMT Young 2020" i w tym roku odbędzie się w formie zdalnej w dniach 3-4 listopada.

Organizatorzy zapraszają studentów studiów podyplomowych i doktorantów do przedstawienia swoich aktualnych i / lub niedawnych badań w dowolnej dziedzinie związanej z projektowaniem, budową i konserwacją statków i konstrukcji morskich. Takie badania powinny być kontynuowane lub zakończone w ciągu ostatnich pięciu lat i mogą być / były podstawą ich rozprawy doktorskiej.

Międzynarodowa Konferencja będzie okazją dla młodszych absolwentów studiów podyplomowych do zaprezentowania i omówienia swojej pracy, a także do spotkania z innymi doktorantami z uniwersytetów i przemysłu z całego świata w środowisku konferencyjnym.

Konferencja będzie również okazją dla innych członków społeczności morskiej do zapoznania się z najnowszymi badaniami pochodzącymi z uniwersytetów i przemysłu.

Zgłoszenia można składać tylko do 21 maja!

Więcej o konferencji - TUTAJ.


O CEMT

CEMT jest niezależną konfederacją 15 instytucji zawodowych zajmujących się edukacją i rozwojem zawodowym, oraz towarzystw naukowych ułatwiających wymianę informacji w dziedzinie technologii morskiej.

O KORAB

KORAB to stowarzyszenie naukowo-techniczne zrzeszające polskich architektów okrętowych i inżynierów morskich. TOP KORAB jest członkiem Polskiej Izby Naukowo-Technicznej zrzeszającej wszystkie profesjonalne organizacje inżynierskie w Polsce.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.