• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

PRS na IX Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej NATCON 2021

ac

17.04.2021 11:13 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu PRS na IX Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej NATCON 2021

Partnerzy portalu

PRS na IX Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej NATCON 2021 - GospodarkaMorska.pl
fot. 3FO

Równolegle z 16. edycją targów Militarnych Balt Military Expo odbędzie się IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Technicznej NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”. Priorytetową tematyką konferencji będą rozwiązania z obszaru wojskowej techniki morskiej oraz bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu w portach i obiektach infrastruktury krytycznej, a także w zakresie ratownictwa morskiego.

Wydarzenie skupi licznych specjalistów - przedstawicieli Marynarki Wojennej RP, szkół wyższych, stoczni i firm związanych z przemysłem morskim. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli także przedstawiciele przemysłu i instytucji naukowo-badawczych z zagranicy. Międzynarodowa wymiana wiedzy ma przysłużyć się skuteczniejszemu budowaniu systemów bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

Na konferencji nie zabraknie także prelekcji przedstawiciela Polskiego Rejestru Statków. Pierwszego dnia wydarzenia w II sesji dot. systemu bezpieczeństwa morskiego głos zabierze Dariusz Hejmej z Pionu Certyfikacji PRS. Przybliży zagadnienie systemów zarządzania jako elementu bezpieczeństwa. Jego wystąpienie zaplanowane jest na 20.04.2021 r. o godz. 14:40.

Odpowiedzialność za warstwę naukową platformy biorą na siebie organizatorzy konferencji NATCON – OBR CTM S.A., wchodzący od 2014 w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. oraz Akademia Marynarki Wojennej, a za warstwę komercyjną, związaną z szeroko pojętym przemysłem i użytkownikiem końcowym – MTG S.A.

Obrady prowadzone będą w języku polskim i angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym). Link do strony wydarzenia: https://www.natconference.eu/Dziękujemy za wysłane grafiki.