• <
urząd_morski_gdynia_2021

„Izba dla Biznesu” już dzisiaj. Największe wydarzenie Północnej Izby Gospodarczej w tym roku

10.12.2020 09:10 Źródło: Północna Izba Gospodarcza
Strona główna Prawo Morskie, Polityka Morska, Ekonomia Morska „Izba dla Biznesu” już dzisiaj. Największe wydarzenie Północnej Izby Gospodarczej w tym roku
„Izba dla Biznesu”  już dzisiaj. Największe wydarzenie Północnej Izby Gospodarczej w tym roku  - GospodarkaMorska.pl
fot. Północna Izba Gospodarcza

Dobrze byłoby spotkać się zarówno na corocznej Wigilii Izbowej, jak i na „Kulturze dla Biznesu” czy na wręczeniu nagród w konkursie „Pracodawca roku”. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała większość tego typu planów i networking i integracja w roku 2020 zdecydowanie przeniosła się do Internetu. Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie postanowiła zorganizować „superwydarzenie” czyli połączenie wszystkich inicjatyw z całego roku w jednym. Będzie kulturalnie, będzie charytatywnie, będzie świątecznie, a na dodatek – jak co roku – nagrodzimy najlepszych przedsiębiorców. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 grudnia o godzinie 19:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Transmisja na żywo na portalu wszczecinie.pl oraz w kanałach społecznościowych Izby.

1.    Integracja. Przedsiębiorcy muszą być razem w tym trudnym czasie

Rok 2020 to bardzo pracowity czas i mam wrażenie, że czas przełomowy dla Północnej Izby Gospodarczej. Gospodarka stała się jednym z najważniejszych tematów naszego życia społecznego. Dynamiczny rozwój wielu firm został nagle zahamowany przez pandemię koronawirusa, musimy odnajdywać się w nowej rzeczywistości i jest to często bardzo trudne wyzwanie. Izba stara się spełniać oczekiwania przedsiębiorców i wspierać ich na każdej możliwej przestrzeni – mówi Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. – Wydarzenie „Izba dla Biznesu” to unikatowe połączenie kilku inicjatyw: wigilii izbowej, corocznego jesiennego wydarzenia charytatywnego, ale i konkursu „Pracodawca roku”. Mamy nadzieje, że widzowie, którzy będą z nami w Starej Rzeźni oraz będą nas oglądać przez Internet poczują się z nami zintegrowani. Nie możemy się doczekać aż wszystko wróci do normy i spotkamy się na tradycyjnych wydarzeniach – dodaje Prezes Hanna Mojsiuk.

2.    Wyróżnimy najlepszych pracodawców

Jak zapowiada dyrektor Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie „Izba dla Biznesu” będzie okazją do złożenia przedsiębiorcom świątecznych i noworocznych życzeń. – Podczas spotkania rozstrzygnięty zostanie plebiscyt „Diamenty Biznesu” realizowany wspólnie z Funduszem Pomerania. Poznamy „Pracodawców roku”, ale w tym roku formuła nagrody jest nieco odmienna. Uhonorujemy grupę kilkudziesięciu przedsiębiorców, którzy w czasie pandemii koronawirusa zaangażowali się we wspieranie ochrony zdrowia oraz osób potrzebujących wsparcia – mówi dr Piotr Wolny. – Nie wybieramy najlepszego z najlepszych, a doceniamy wszystkich, którzy w tym trudnym czasie wykazali się solidarnością i społeczną odpowiedzialnością biznesu – dodaje Dyrektor Wolny.

3.    Przedsiębiorcy pomagają – dwie akcje Północnej Izby Gospodarczej

Charytatywny wymiar wydarzenia również będzie mieć miejsce. Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na rzecz 19-letniego Maćka, który kilka miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi w efekcie czego stracił nogę. - Na szczęście udało się ustabilizować stan zdrowia i dziś przed Maćkiem świat znowu stoi otworem. By móc w pełni wykorzystywać swoje możliwości, potrzebuje jednak wsparcia finansowego. Liczymy na Państwa zaangażowanie i przychylność naszych przedsiębiorców. Nie wyobrażam sobie żeby wokół Północnej Izby Gospodarczej nie ogniskowała się działalność charytatywna. Musimy być solidarni, pomocni i musimy otwierać nasze serca – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

Przypominamy także o trwającej akcji „Zostań Świętym Mikołajem”. Zbieramy środki oraz paczki pełne słodyczy dla podopiecznych ośrodków w Niemieńsku i Stargardzie. Chcemy żeby paczki oraz prezenty na które zbieramy pieniądze (Pralka, sprzęty kuchenne) trafiły do dzieciaków jeszcze przed Wigilią.

4.    Kultura jest bardzo ważna!

„Izba dla Biznesu” to także kultura – gwiazdą wieczoru będzie zespół Jackpot, jeden z najsłynniejszych szczecińskich zespołów, który z wielkim sukcesem występował w show TV Polsat „Must be the music”. Transmisja na żywo z wydarzenia będzie prowadzona w mediach społecznościowych Północnej Izby Gospodarczej oraz portalu wSzczecinie.pl.

Zapraszamy już 10 grudnia o godzinie 19:00!

Działanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.


urząd_morski_szczecin_prawo_polityka_lewy_2021
legal_marine_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 36575,00 $ tona 1,63% 23 wrz
 Cynk 3043,00 $ tona 0,83% 23 wrz
 Aluminium 2936,00 $ tona 1,73% 23 wrz
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.