• <
BOTA_2023

Ekspert PRS uczestniczy w konferencji WINDMission BSR w Wilnie

gm

25.01.2023 12:05
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Ekspert PRS uczestniczy w konferencji WINDMission BSR w Wilnie

Partnerzy portalu

Ekspert PRS uczestniczy w konferencji WINDMission BSR w Wilnie - GospodarkaMorska.pl

Polski Rejestr Statków jest partnerem odbywającej się 26-27 stycznia konferencji WINDMission BSR (Baltic Sea Region). Jednym z występujących podczas wydarzenia ekspertów będzie Dyrektor Pionu Nadzorów Przemysłowych PRS S.A. Sławomir Bałdyga.

WINDMission BSR odbywa się w tym roku po raz czwarty. Ta międzynarodowa konferencja poświęcona jest zagadnieniom morskiej energetyki wiatrowej i biorą w niej udział przedstawiciele branży, zarówno inwestorzy i deweloperzy farm, jak i operatorzy sieci oraz uczestnicy łańcucha dostaw.

Polski Rejestr Statków jest partnerem konferencji. Nasz narodowy certyfikator jest jednym z doświadczonych w offshore podmiotów – od ponad 40 lat sprawie nadzór nad obiektami offshore, między innymi należącymi do Lotos Petrobaltic. PRS stworzył także przepisy dla podmiotów, które chcą być aktywne w branży offshore.

Choć sama konferencja oficjalnie rozpoczyna się 26 stycznia, to na dzień wcześniej, na godzinę 15:00 zaplanowano pierwszy warsztat przedkonferencyjny na temat „Lessons learned from other markets – risks and potential mitigation strategies in offshore project development”. Jednym z mówców, którzy wystąpią podczas tego warsztatu, będzie Dyrektor Pionu Nadzorów Przemysłowych PRS S.A. Sławomir Bałdyga. Udział w warsztacie jest bezpłatny, a zarejestrować się można za pośrednictwem tutaj.

Fot. Depositphotosseaway7

Dziękujemy za wysłane grafiki.