• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Grupa LOTOS wsród najbardziej pożądanych pracodawców roku

02.05.2016 09:47 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Grupa LOTOS wsród najbardziej pożądanych pracodawców roku

Partnerzy portalu

Grupa LOTOS wsród najbardziej pożądanych pracodawców roku - GospodarkaMorska.pl

W 6. edycji badania Antal International „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów 2015” Grupa LOTOS zajęła 2. miejsce w branży „Energetyka, Paliwa, Wydobycie, Chemia” (awans o 1 pozycję). O przyznaniu tytułów decydowały głosy blisko 3,5 tys. specjalistów i menedżerów z całego kraju reprezentujących różne branże. Unikalną cechą badania jest to, że jako preferowane miejsce pracy respondenci mogą wskazać dowolną firmę.

Analitycy Antal sprawdzili, na co badani zwracają uwagę w ocenie firm, w których chcieliby opracować. Otóż najważniejsze są wielkość i prestiż firmy, na drugim miejscu znalazły się styl zarządzania i kultura organizacyjna, na kolejnym innowacyjność. Wymieniano też stabilność zatrudnienia, warunki finansowe, możliwości rozwoju i awansu, lokalizację i benefity.

Cieszy nas, że Grupa LOTOS oceniona została jako pracodawca posiadający te zalety, tym bardziej, że z badania wynika iż najważniejszym źródłem informacji na temat pracodawcy są osoby pracujące w danej firmie (37%). To nasi pracownicy są dla kandydatów najlepszą i jedną z najbardziej wiarygodnych wizytówek firmy.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.