• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Altair Technology Conference Poland 2019

ew

17.04.2019 12:18 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Altair Technology Conference Poland 2019 - GospodarkaMorska.pl

Wraz z Altair mamy przyjemność zaprosić Państwa na coroczne spotkanie użytkowników oprogramowania Altair Engineering: Altair Technology Conference Poland 2019. Tym razem spotykamy się 30 i 31 maja 2019 w hotelu Holiday Inn Łódź (ul. Piotrkowska 229/231).

O KONFERENCJI

Altair Technology Conference Poland 2019 to unikalne wydarzenie, w którym udział biorą zarówno osoby, które na co dzień pracują z pakietami HyperWorks oraz Inspire, jak i te, które są zainteresowane nowymi technologiami i tematyką analiz numerycznych. Podczas Konferencji głos zabierają przede wszystkim praktycy, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują rozwiązania Altair.


Wzorem ubiegłego roku konferencja trwać będzie dwa dni: pierwszy poświęcony będzie prezentacjom, a drugi warsztatom „live-demo”. Dokładna agenda znajduje się w dole strony. Po konferencji zapraszamy Państwa do udziału we wspólnej kolacji. Zainteresowane osoby prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym.

REJESTRACJA

Konferencja objęta jest opłatą rejestracyjną w wysokości 100 zł netto i w jej ramach zapewniamy udział w obu dniach konferencji, przerwy kawowe, lunch oraz udział we wspólnej kolacji. Opłata nie obejmuje noclegu oraz kosztów parkingu. Parking dostępny jest na miejscu w kwocie 30 zł / 1 doba.


Dane do przelewu podane będą w mailu rejestracyjnym.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 maja 2019 r., o udziale decyduje kolejność rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ

Dziękujemy za wysłane grafiki.