20 maja o godzinie 18:00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, w auli 1.15 odbędzie się wydarzenie "Porty morskie. Cyfryzacja i innowacje".
Spotkanie będzie poświęcone prezentacji oraz dyskusji na temat nowoczesnych rozwiązań w gospodarce morskiej. W szczególności poruszone zostaną zagadnienia związane z cyfryzacją procesów inwestycyjnych, zastosowaniem cyfrowych bliźniaków infrastruktury morskiej, a także szansami i wyzwaniami stojącymi przed sektorem morskim w kontekście transformacji technologicznej w duchu zrównoważonego rozwoju – Digital Smart Port.
Wydarzenie będzie miało formułę prezentacji oraz debaty, w której udział wezmą:
Debata odbędzie się pod przewodnictwem Pani Sylwii Mrozowskiej, Prezes spółki celowej Uniwersytetu Gdańskiego – Univentum Labs sp. z o.o.
Spotkanie odbywa się w ramach cyklu 3City Camp, który integruje ekspertów technologicznych z przedstawicielami świata biznesu. Wspólnie buduje przestrzeń dla wymiany doświadczeń, inspiracji i wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w Trójmieście.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Ile można zarobić na statku? Nawet 10 tys. euro miesięcznie
00:01:39
Tak rozkłada się ciało w głębi oceanu (wideo)
Pracowniczki platformy wiertniczej: Dziwne jest nie to, że tu jesteśmy, tylko to, że nas tu wcześniej nie było
Na „Titanicu” byli pasażerowie z Polski
Ogromne lodowe kule nad Bałtykiem. Skąd się wzięły?
Instytut Oceanologii PAN i Politechnika Morska w Szczecinie podpisały porozumienie o współpracy
Prawie 2,7 tys. kandydatów chce studiować na Politechnice Morskiej w Szczecinie
Katastrofy morskie – czy można ich uniknąć? Wykład otwarty na Uniwersytecie Morskim w Gdyni
Start Kina Letniego Stogi przesunięty. Przyczyną warunki pogodowe
Dar Młodzieży w Nowym Jorku. Parada żaglowców i wyjątkowy jubileusz
Norwesko-polskie spotkanie przy byłym ORP Sokół. Okazja do wspomnień i rozmów o przyszłości