Jak informuje Gaz-System na swojej stronie, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki powołało Dariusza Bogdana na członka zarządu. Jego powołanie nie wiąże się ze zmianami w dotychczasowym składzie, który stanie się czteroosobowy.
Dariusz Bogdan to menedżer z blisko 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznymi obszarami działalności dużych i średnich organizacji sektora prywatnego oraz publicznego. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie kształcił się w obszarach mechatroniki, elektroniki oraz technologii informacyjnych. W swojej karierze Dariusz Bogdan realizował projekty infrastrukturalne istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa energetycznego kraju. W latach 2014 -2015 był wiceprezesem zarządu Gaz-System.
Doświadczenie zdobyte na styku administracji rządowej i biznesu pozwala mu skutecznie łączyć perspektywę regulacyjną z podejściem rynkowym. W swojej pracy szczególną wagę przywiązuje do budowania efektywnych zespołów, opartych na kompetencjach i kreatywności, oraz do długofalowych relacji biznesowych, które stanowią fundament tworzenia trwałej wartości dla spółki i jej interesariuszy.
Spółka podkreśla też, że powołanie Dariusza Bogdana na członka zarządu nie wiąże się ze zmianami w dotychczasowym składzie zarządu Gaz-System. Od 10 lutego zarząd będzie działał więc w czteroosobowym składzie.
Od 01.01.2019 roku sprzedaż nieruchomości przed upływem 5 lat bez podatku?
Uwaga! Od 1.08.2020 r. nowe zasady rejestracji jachtów!
Reguły INCOTERMS 2010 w praktyce
Morski list przewozowy – charakter prawny i funkcje w transporcie morskim
Wypełnianie Deklaracji Ładunku Niebezpiecznego krok po kroku
Marynarski Paragraf 22 - definicja transportu międzynarodowego
Jak organy celowo wypuszczają marynarzy na mielizny podatkowe – aktualne zmiany i praktyka organów podatkowych
IMO przeciwna opłatom za tranzyt przez cieśniny morskie
Pięć osób z zarzutami w sprawie wyłudzenia ponad 7,5 mln zł z NCBR
Strategiczny ruch CMA CGM na kontynencie arabskim. Francuskie umacnianie logistyki w Omanie [ANALIZA]
Umowa o budowę statku – „frustration” (nadzwyczajna zmiana okoliczności)