• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Damen Engineering Gdańsk zaprasza na Baltexpo 2023!

Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Damen Engineering Gdańsk zaprasza na Baltexpo 2023!

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

Już 10-12 października kolejna edycja Baltexpo – renomowanych międzynarodowych targów morskich, które odbywają się co dwa lata w Gdańsku. Katarzyna Romantowska-Jaskólska, dyrektor zarządzająca Damen Engineering Gdańsk, zaprasza do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w regionie Morza Bałtyckiego.

– Targi Baltexpo będą w tym roku wyjątkowe. Branża zmobilizowała wszystkie swoje siły i kompetencje, by zaprezentować swoje szerokie doświadczenie – zapewnia Katarzyna Romantowska-Jaskólska. – Wszystkie cztery spółki Damen obecne w Polsce będą miały zaszczyt gościć Państwa pod brandem One Damen – dodaje.

Historia targów Baltexpo nierozerwalnie wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora morskiego, zarówno w Polsce, jak i globalnie. Początkowo organizowane były one w różnych lokalizacjach, włączając w to hale wystawowe, porty morskie oraz stocznie. Jednak wraz z rozwojem infrastruktury w Gdańsku, Baltexpo przeniosło się do nowoczesnego centrum wystawienniczego - AmberExpo.

Wydarzenie gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli przemysłu okrętowego, stoczni, portów i terminali oraz branżę offshore. Targi to doskonała okazja do prowadzenia merytorycznych dyskusji z udziałem światowej klasy prelegentów, nawiązywania kluczowych kontaktów handlowych i rozwijania biznesu.

Targi Baltexpo 2023 to nie tylko miejsce prezentacji osiągnięć technologicznych. To przede wszystkim platforma do nawiązywania relacji biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń. Wystawcy to przedstawiciele firm, instytucji, władz publicznych, organizacji pozarządowych, a także inwestorzy i przedstawiciele mediów. Targi Baltexpo przyciągają gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów międzynarodowych. Branża morska, stoczniowa, portowa oraz sektor offshore mają szansę spotkać się, współpracować i kształtować przyszłość razem. To zatem doskonała okazja dla przedsiębiorców, ekspertów i naukowców do wymiany wiedzy i tworzenia wspólnych strategii.

Dziękujemy za wysłane grafiki.