• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Akademia Morska Uczelnią Liderów 2021

ac

08.07.2021 11:57 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Akademia Morska Uczelnią Liderów 2021

Partnerzy portalu

Akademia Morska Uczelnią Liderów 2021 - GospodarkaMorska.pl
Fot. AMS

Akademia Morska w Szczecinie już po raz drugi uzyskała tytuł Uczelni Liderów. Obecny certyfikat obowiązuje od czerwca 2021 do czerwca 2022. 

Certyfikat „Uczelnia Liderów" uzyskują uczelnie i jednostki nowoczesne, innowacyjne, patrzące w przyszłość, ukierunkowane na rozwój, wprowadzające na rynek pracy kreatywnych LIDERÓW ZMIANY SPOŁECZNEJ. Certyfikat to prestiż, promocja, zaufanie u kandydatów na studia, marka solidnej instytucji akademickiej, wiarygodność w oczach studentów, pracowników i partnerów, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój.

Tytuł odebrali - podczas uroczystej gali - dr hab. inż. kpt. Janusz Uriasz, prof. AMS, prorektor ds. Innowacji i rozwoju, oraz Dorota Stochła z Działu Rozwoju.

Wyróżniony został również JM Rektor Akademii Morskiej - dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS - uhonorowany certyfikatem Aurea Praixs przyznanym w ramach IX edycji Programu "Uczelnia Liderów". To tytuł, jakim wyróżniani są Rektorzy i Kierownicy certyfikowanych jednostek, którzy wykazują szczególne, osobiste zaangażowanie w rozwój i promocję idei edukacji dla rynku pracy i otoczenia gospodarczego.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.