• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Czym skorupka za młodu... Uniwersytet Morski w Gdyni "szkolił" milusińskich! [ZDJĘCIA]

05.08.2021 12:57 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Czym skorupka za młodu... Uniwersytet Morski w Gdyni "szkolił" milusińskich! [ZDJĘCIA]

Partnerzy portalu

Czym skorupka za młodu... Uniwersytet Morski w Gdyni "szkolił" milusińskich! [ZDJĘCIA] - GospodarkaMorska.pl
Fot. UM

Dzieci w wieku od 5 do 14 lat połączyły naukę z zabawą poznając historię, zwyczaje i ceremoniał morski, a także bawiąc się na warsztatach kulinarnych i z fizyki czy biorąc udział w... dogoterapii. Podczas Dnia Małego Studenta najmłodsi poznawali zakamarki Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. 

- Dzień Małego Studenta to niejako kontynuacja "Morskich Półkolonii", które nasz zespół zorganizował w 2019 roku - przypomina Katarzyna Chmielewska z zespołu promocji Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

CZYTAJ też: Pieniądze dla Uniwersytetu Morskiego i Instytutu Morskiego. Ponad 6 milionów z ministerstwa

I jak dodaje, rok 2020 był trudnym czasem pandemii i organizacja tego typu wydarzeń nie była możliwa.

- Cieszymy się, że dzięki wyrażeniu zgody przez rektora i prorektora ds. studenckich, naszemu zespołowi udało się powtórzyć sukces sprzed dwóch lat i zrobić coś fajnego dla dzieci pracowników i studentów naszej uczelni. Myślę, że wśród uczestników tego wydarzenia są nasi przyszli studenci, więc to wydarzenie ma fantastyczny charakter promocyjny.

Dzień Małego Studenta - strzał w dziesiątkę

Katarzyna Chmielewska podkreśla, że wielkim powodem do radości jest fakt, że wydarzenie spotkało się bardzo dużym odzewem.,

- Gdy tylko pojawił się pomysł zorganizowania takiego wydarzenia dla dzieciaków, natychmiast mieliśmy odzew od pracowników i studentów, że chętnie pomogą. To jest naprawdę super i w takich momentach po prostu chce się działać - cieszy się.

- Było niesamowicie, wesoło, kolorowo i bardzo męczącą. Mam nadzieję, że spotkamy się znowu za rok - przynajmniej w tym samym składzie, a po cichu liczę, że dzieci będzie jeszcze więcej - podsumowuje.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.