• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Symulator treningowy wózka widłowego w VR dostarczony

Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Symulator treningowy wózka widłowego w VR dostarczony

Partnerzy portalu

Symulator treningowy wózka widłowego w VR dostarczony - GospodarkaMorska.pl
Fot. Flint Systems

Flint Systems, polski producent symulatorów treningowych wykorzystujących wirtualną rzeczywistość (VR) dostarczył symulator treningowy wózka widłowego do Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Symulator znajduje się w Poznaniu i 21 stycznia przeszedł pomyślnie odbiór techniczny.

Symulator posiada wszystkie funkcjonalności prawdziwego wózka widłowego i służy do celów szkoleniowych instruktorom Urzędu Dozoru Technicznego.

Symulator treningowy wózka widłowego w VR

Symulator treningowy VR to najbardziej zaawansowane i nowoczesne narzędzie pozwalające na bezpieczne i efektywne szkolenie operatorów maszyn. Jest to połączenie oprogramowania i fizycznego sprzętu, który integrujemy ze sobą. Symulator przenosi kursanta do wózka widłowego VR, gdzie wszystko działa dokładnie tak, jak w prawdziwej maszynie.

Funkcjonalności symulatora VR wózka widłowego:

  • scenerie magazynów
  • regały do ciężkich ładunków
  • załadunek/rozładunek ciężarówki
  • załadunek/rozładunek ciężarówki z rampy załadunkowej
  • przeszkody terenowe (kałuża, narzędzia, słupki drogowe)
  • przeszkody ruchome (ludzie, wózki widłowe)
  • trening niebezpiecznych sytuacji – naucz się odpowiednich reakcji na spadające ładunki.

– Nasze symulatory nie tylko rewolucjonizują rynek symulatorów wykorzystując technologię VR, ale przede wszystkim ułatwiają dostęp do szkoleń operatorom tego typu maszyn i pojazdów, gwarantując realistyczne doznania przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Nasz symulator, to bez wątpienia najbardziej zaawansowany symulator wózka widłowego na rynku. Flint Systems stworzył najlepsze narzędzie szkoleniowe dla przyszłych operatorów wózków widłowych, pozwalające im bezpiecznie trenować w wirtualnym świecie. Ten produkt jest kontynuacją serii symulatorów, które dostarczyliśmy do sektora portowego i budowlanego – powiedział Leszek Tarnawski, prezes zarządu Flint Systems.

Obejrzyj wideo o symulatorze wózka widłowego:

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.