• <

Kolejne seminarium „Bezpieczeństwo portów morskich” tym razem w Szczecinie

PMK

18.01.2016 08:27 Źródło: własne
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska Kolejne seminarium „Bezpieczeństwo portów morskich” tym razem w Szczecinie

Partnerzy portalu

Kolejne seminarium „Bezpieczeństwo portów morskich” tym razem w Szczecinie - GospodarkaMorska.pl

Już jutro w Urzędzie Morskim w Szczecinie odbędzie się druga edycja seminarium „Bezpieczeństwo portów morskich”. Spotkanie będzie trwać od 9 do 13.

Seminarium, drugie z serii przygotowywanych przez PRS i KIGM, jest odpowiedzią na dużą ilość wypadków i zagrożeń w portach morskich. Celem 4-godzinnego spotkania będzie upowszechnienie wiedzy o najlepszych praktykach związanych z działaniami na rzecz wieloaspektowego bezpieczeństwa portów.

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele zarządów polskich portów morskich, kapitanatów portów, operatorów terminali, uczelni i szkół morskich, urzędów morskich, ubezpieczycieli, firm współpracujących i działających na terenach portów, w tym portowych straży pożarnych oraz organizacji wspierających rozwój i bezpieczeństwo portów morskich.

Referaty wygłoszą eksperci z następujących instytucji: Akademia Morska w Szczecinie. Państwowa Komisja Badania Wypadków Morskich, Polski Rejestr Statków S.A., Urząd Morski w Szczecinie oraz Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Partnerzy portalu

legal_marine_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.